Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa E2 Orlik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-30/2017-09-03

1KS 1920 Mosina - UKS Śrem2017-09-0214:301920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:19
2POZNANIAK POZNAŃ - KS Canarinhos I Skórzewo2017-09-0211:00Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)6:3
3UKS AP Reissa Poznań - WARTA I Śrem2017-08-3015:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)13:3
4LECH Poznań - SUCHARY Suchy Las2017-09-0310:00KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)7:3
5STELLA I Luboń - Nielba Wągrowiec2017-09-0118:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:8
6WARTA I POZNAŃ - POLONIA I Środa Wlkp.2017-09-0310:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:2


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-08/2017-09-10

7KS 1920 Mosina - POLONIA I Środa Wlkp.2017-09-1010:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:12
8Nielba Wągrowiec - WARTA I POZNAŃ2017-09-0917:00Wągrowiec, Letnia 11:7
9SUCHARY Suchy Las - STELLA I Luboń2017-09-0819:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)9:4
10WARTA I Śrem - LECH Poznań2017-09-0909:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:11
11KS Canarinhos I Skórzewo - UKS AP Reissa Poznań2017-09-0909:30Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:5
12UKS Śrem - POZNANIAK POZNAŃ2017-09-0910:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:5


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

13POZNANIAK POZNAŃ - KS 1920 Mosina2017-09-1611:00Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)9:0
14UKS AP Reissa Poznań - UKS Śrem2017-09-1712:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)11:1
15LECH Poznań - KS Canarinhos I Skórzewo2017-09-1710:00KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)4:2
16STELLA I Luboń - WARTA I Śrem2017-09-1612:30Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa .)5:5
17WARTA I POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2017-09-1609:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)16:2
18POLONIA I Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec2017-09-1710:00CSiR Stadion Średzki (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)10:4


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-09-28

19KS 1920 Mosina - Nielba Wągrowiec2017-09-2518:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:5
20SUCHARY Suchy Las - POLONIA I Środa Wlkp.2017-09-2311:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:0 V
21WARTA I Śrem - WARTA I POZNAŃ2017-09-2310:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:14
22KS Canarinhos I Skórzewo - STELLA I Luboń2017-09-2818:30Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)7:4
23UKS Śrem - LECH Poznań2017-09-2309:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:7
24POZNANIAK POZNAŃ - UKS AP Reissa Poznań2017-09-2311:00Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)3:6


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

25UKS AP Reissa Poznań - KS 1920 Mosina2017-09-3014:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)18:1
26LECH Poznań - POZNANIAK POZNAŃ2017-10-0110:00KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)4:0
27STELLA I Luboń - UKS Śrem2017-09-3012:30Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa .)2:4
28WARTA I POZNAŃ - KS Canarinhos I Skórzewo2017-10-0110:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)15:2
29POLONIA I Środa Wlkp. - WARTA I Śrem2017-09-3011:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Wincentego Witosa )8:2
30Nielba Wągrowiec - SUCHARY Suchy Las2017-09-3017:00Wągrowiec, Letnia 14:5


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-10-18

31KS 1920 Mosina - SUCHARY Suchy Las2017-10-0810:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:8
32WARTA I Śrem - Nielba Wągrowiec2017-10-1817:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:5
33KS Canarinhos I Skórzewo - POLONIA I Środa Wlkp.2017-10-0711:30Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:5
34UKS Śrem - WARTA I POZNAŃ2017-10-0709:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:10
35POZNANIAK POZNAŃ - STELLA I Luboń2017-10-0711:00Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)5:0
36UKS AP Reissa Poznań - LECH Poznań2017-10-0713:15UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)21:0


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

37LECH Poznań - KS 1920 Mosina2017-10-1510:00KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)9:0
38STELLA I Luboń - UKS AP Reissa Poznań2017-10-1412:30Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa .)1:10 V
39WARTA I POZNAŃ - POZNANIAK POZNAŃ2017-10-1510:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)12:1
40POLONIA I Środa Wlkp. - UKS Śrem2017-10-1411:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Wincentego Witosa )9:0
41Nielba Wągrowiec - KS Canarinhos I Skórzewo2017-10-1414:00ORLIK S.P. nr.3 (Wągrowiec, Letnia 1)4:10
42SUCHARY Suchy Las - WARTA I Śrem2017-10-1415:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)10:3


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21/2017-10-25

43KS 1920 Mosina - WARTA I Śrem2017-10-2210:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:2
44KS Canarinhos I Skórzewo - SUCHARY Suchy Las2017-10-2109:30Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)4:4
45UKS Śrem - Nielba Wągrowiec2017-10-2109:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:5
46POZNANIAK POZNAŃ - POLONIA I Środa Wlkp.2017-10-2111:00Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)4:5
47UKS AP Reissa Poznań - WARTA I POZNAŃ2017-10-2517:30UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)11:5
48LECH Poznań - STELLA I Luboń2017-10-2210:00KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)8:3 V


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

49STELLA I Luboń - KS 1920 Mosina2017-10-2812:30Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa .)3:1
50WARTA I POZNAŃ - LECH Poznań2017-10-2910:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)7:5
51POLONIA I Środa Wlkp. - UKS AP Reissa Poznań2017-10-2811:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Wincentego Witosa )0:4
52Nielba Wągrowiec - POZNANIAK POZNAŃ2017-10-2813:00ORLIK S.P. nr.3 (Wągrowiec, Letnia 1)3:0
53SUCHARY Suchy Las - UKS Śrem2017-10-2815:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)7:2
54WARTA I Śrem - KS Canarinhos I Skórzewo2017-10-2812:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:9


Kolejka: 10 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

55KS 1920 Mosina - KS Canarinhos I Skórzewo2017-11-0510:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:7
56UKS Śrem - WARTA I Śrem2017-11-0409:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:3
57POZNANIAK POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2017-11-0411:30Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)3:7
58Nielba Wągrowiec - UKS AP Reissa Poznań2017-11-0414:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:9
59LECH Poznań - POLONIA I Środa Wlkp.2017-11-0510:00KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)1:7
60STELLA I Luboń - WARTA I POZNAŃ2017-11-0412:30Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa .)2:10


Kolejka: 11 w dniach 2017-11-11/2017-11-13

61WARTA I POZNAŃ - KS 1920 Mosina2017-11-1210:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)19:1
62POLONIA I Środa Wlkp. - STELLA I Luboń2017-11-1315:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Wincentego Witosa )4:2
63Nielba Wągrowiec - LECH Poznań2017-11-1211:00ORLIK S.P. nr.3 (Wągrowiec, Letnia 1)2:10
64SUCHARY Suchy Las - UKS AP Reissa Poznań2017-11-1109:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:13
65WARTA I Śrem - POZNANIAK POZNAŃ2017-11-1110:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:6
66KS Canarinhos I Skórzewo - UKS Śrem2017-11-1110:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)5:5