Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 7

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-01/2017-09-03

1JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - WARTA II Śrem2017-09-0217:00Jadwiżański KS Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)4:7
21920 Mosina - UKS II Śrem2017-09-0116:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:11
3Luboński 1943 Luboń - AVIA II KAMIONKI2017-09-0310:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:17


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

4WARTA II Śrem - AVIA II KAMIONKI2017-09-1012:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:6
5UKS II Śrem - Luboński 1943 Luboń2017-09-0909:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)20:0
6JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - 1920 Mosina2017-09-1010:00Orlik P-N Przybyszewskiego (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30a)3:17


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

71920 Mosina - WARTA II Śrem2017-09-1711:301920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)11:3
8Luboński 1943 Luboń - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2017-09-1616:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)11:4
9AVIA II KAMIONKI - UKS II Śrem2017-09-1613:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)5:4


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-22/2017-09-24

10WARTA II Śrem - UKS II Śrem2017-09-2216:45Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:15
11JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - AVIA II KAMIONKI2017-09-2410:30Orlik P-N Przybyszewskiego (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30a)4:11
121920 Mosina - Luboński 1943 Luboń2017-09-2412:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)10:1


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30

13Luboński 1943 Luboń - WARTA II Śrem2017-09-3014:30Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:5
14AVIA II KAMIONKI - 1920 Mosina2017-09-3012:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)8:3
15UKS II Śrem - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2017-09-3009:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)24:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07

16WARTA II Śrem - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2017-10-0711:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:4
17UKS II Śrem - 1920 Mosina2017-10-0712:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:4
18AVIA II KAMIONKI - Luboński 1943 Luboń2017-10-0711:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)9:0


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

19AVIA II KAMIONKI - WARTA II Śrem2017-10-1410:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)2:1
20Luboński 1943 Luboń - UKS II Śrem2017-10-1414:30Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:16
211920 Mosina - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2017-10-1511:301920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)13:2


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

22WARTA II Śrem - 1920 Mosina2017-10-2115:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:7
23JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - Luboński 1943 Luboń2017-10-2210:30Orlik P-N Przybyszewskiego (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30a)16:1
24UKS II Śrem - AVIA II KAMIONKI2017-10-2113:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:4


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

25UKS II Śrem - WARTA II Śrem2017-10-2813:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)10:0
26AVIA II KAMIONKI - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2017-10-2813:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)9:1
27Luboński 1943 Luboń - 1920 Mosina2017-10-2910:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:8


Kolejka: 10 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

28WARTA II Śrem - Luboński 1943 Luboń2017-11-0414:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)12:2
291920 Mosina - AVIA II KAMIONKI2017-11-0411:301920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)6:3
30JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - UKS II Śrem2017-11-0510:30Orlik P-N Przybyszewskiego (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30a)0:17