Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-31/2017-09-06

1KORONA ZAKRZEWO - AKF POZNAŃ2017-09-0211:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )5:5
2SOKÓŁ Duszniki - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-09-0210:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)4:4
3SF LUBOŃ - CHROBRY GNIEZNO2017-09-0312:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)2:2
4PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - WARTA Śrem2017-09-0619:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:9
5POLONIA I Środa Wlkp. - MAWIT Lwówek2017-08-3117:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )12:0
6Nielba Wągrowiec - NAP Polonia NOWY TOMYŚL2017-09-0210:30ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)0:3 V


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-09

7AKF POZNAŃ - NAP Polonia NOWY TOMYŚL2017-09-0910:00AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)2:6 V
8MAWIT Lwówek - Nielba Wągrowiec2017-09-0911:00Mawit Lwówek o (Lwówek, Gimnazjalna )0:3 V
9WARTA Śrem - POLONIA I Środa Wlkp.2017-09-0914:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:4
10CHROBRY GNIEZNO - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-09-0912:30Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)3:2
11AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - SF LUBOŃ2017-09-0910:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )6:2
12KORONA ZAKRZEWO - SOKÓŁ Duszniki2017-09-0914:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )3:7


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

13SOKÓŁ Duszniki - AKF POZNAŃ2017-09-1610:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)7:3
14SF LUBOŃ - KORONA ZAKRZEWO2017-09-1712:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)9:1
15PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-09-1710:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:5
16POLONIA I Środa Wlkp. - CHROBRY GNIEZNO2017-09-1713:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )7:2 V
17Nielba Wągrowiec - WARTA Śrem2017-09-1610:00ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)1:3
18NAP Polonia NOWY TOMYŚL - MAWIT Lwówek2017-09-1709:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)15:1


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-09-25

19AKF POZNAŃ - MAWIT Lwówek2017-09-2310:00AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)13:7
20WARTA Śrem - NAP Polonia NOWY TOMYŚL2017-09-2314:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:4
21CHROBRY GNIEZNO - Nielba Wągrowiec2017-09-2411:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:3 V
22AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - POLONIA I Środa Wlkp.2017-09-2310:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )5:2
23KORONA ZAKRZEWO - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-09-2518:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )3:6
24SOKÓŁ Duszniki - SF LUBOŃ2017-09-2310:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)2:3


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-29/2017-10-01

25SF LUBOŃ - AKF POZNAŃ2017-10-0112:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)3:6
26PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - SOKÓŁ Duszniki2017-10-0110:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )3:6
27POLONIA I Środa Wlkp. - KORONA ZAKRZEWO2017-10-0117:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )14:0
28Nielba Wągrowiec - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-09-2917:15ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)5:4
29NAP Polonia NOWY TOMYŚL - CHROBRY GNIEZNO2017-10-0111:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:1
30MAWIT Lwówek - WARTA Śrem2017-10-0111:00Mawit Lwówek o (Lwówek, Gimnazjalna )2:8


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07

31AKF POZNAŃ - WARTA Śrem2017-10-0710:00AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)4:5
32CHROBRY GNIEZNO - MAWIT Lwówek2017-10-0711:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)5:4
33AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - NAP Polonia NOWY TOMYŚL2017-10-0712:00Błękitni Owińska (Czerwonak, Leśna 42)2:4
34KORONA ZAKRZEWO - Nielba Wągrowiec2017-10-0709:30Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )4:7
35SOKÓŁ Duszniki - POLONIA I Środa Wlkp.2017-10-0710:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)1:7
36SF LUBOŃ - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-10-0715:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)9:5


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

37PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - AKF POZNAŃ2017-10-1413:30Junior Koziegłowy (Czerwonak, Leśna 42)2:4
38POLONIA I Środa Wlkp. - SF LUBOŃ2017-10-1513:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )8:0
39Nielba Wągrowiec - SOKÓŁ Duszniki2017-10-1410:30ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)4:4
40NAP Polonia NOWY TOMYŚL - KORONA ZAKRZEWO2017-10-1509:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)4:4
41MAWIT Lwówek - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-10-1512:00Mawit Lwówek o (Lwówek, Gimnazjalna )5:6
42WARTA Śrem - CHROBRY GNIEZNO2017-10-1410:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

43AKF POZNAŃ - CHROBRY GNIEZNO2017-10-2110:00AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)3:4
44AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - WARTA Śrem2017-10-2110:00Błękitni Owińska (Czerwonak, Leśna 42)4:2
45KORONA ZAKRZEWO - MAWIT Lwówek2017-10-2114:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )2:6
46SOKÓŁ Duszniki - NAP Polonia NOWY TOMYŚL2017-10-2110:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)2:3
47SF LUBOŃ - Nielba Wągrowiec2017-10-2212:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)1:1
48PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - POLONIA I Środa Wlkp.2017-10-2113:45Junior Koziegłowy (Czerwonak, Leśna 42)5:4


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-27/2017-10-29

49POLONIA I Środa Wlkp. - AKF POZNAŃ2017-10-2913:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )4:4
50Nielba Wągrowiec - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-10-2810:30ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)8:3
51NAP Polonia NOWY TOMYŚL - SF LUBOŃ2017-10-2911:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)5:0
52MAWIT Lwówek - SOKÓŁ Duszniki2017-10-2717:30Mawit Lwówek o (Lwówek, Gimnazjalna )8:4
53WARTA Śrem - KORONA ZAKRZEWO2017-10-2810:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)21:0
54CHROBRY GNIEZNO - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-10-2911:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)3:4


Kolejka: 10 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

55AKF POZNAŃ - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-11-0410:00AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)2:9
56KORONA ZAKRZEWO - CHROBRY GNIEZNO2017-11-0410:30Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )2:13
57SOKÓŁ Duszniki - WARTA Śrem2017-11-0410:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)5:0
58SF LUBOŃ - MAWIT Lwówek2017-11-0512:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)3:0 V
59PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - NAP Polonia NOWY TOMYŚL2017-11-0513:00Junior Koziegłowy (Czerwonak, Leśna 42)2:2
60POLONIA I Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec2017-11-0513:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )5:0


Kolejka: 11 w dniach 2017-11-10/2017-11-12

61Nielba Wągrowiec - AKF POZNAŃ2017-11-1210:30ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)4:1
62NAP Polonia NOWY TOMYŚL - POLONIA I Środa Wlkp.2017-11-1115:30NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:3
63MAWIT Lwówek - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-11-1113:00Mawit Lwówek o (Lwówek, Gimnazjalna )5:6
64WARTA Śrem - SF LUBOŃ2017-11-1018:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:1
65CHROBRY GNIEZNO - SOKÓŁ Duszniki2017-11-1111:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:5
66AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - KORONA ZAKRZEWO2017-11-1210:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )16:3