Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/2017-11-12

1LPFA Podolany Poznań - KS Canarinhos II Skórzewo2017-09-0313:00INEA Stadion - BT4 (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)6:2
2WAP Poznań Luboń - LAS Puszczykowo2017-11-1211:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna )2:3
3WARTA II Śrem - ORŁY KOMORNIKI2017-09-0209:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:3 V


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-10/2017-09-26

4KS Canarinhos II Skórzewo - ORŁY KOMORNIKI2017-09-1010:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:0 V
5LAS Puszczykowo - WARTA II Śrem2017-09-1011:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )1:2
6LPFA Podolany Poznań - WAP Poznań Luboń2017-09-2619:30INEA Stadion - BT4 (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)3:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

7WAP Poznań Luboń - KS Canarinhos II Skórzewo2017-09-1710:00Luboń (Luboń, Rzeczna 2)7:0
8WARTA II Śrem - LPFA Podolany Poznań2017-09-1710:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:3
9ORŁY KOMORNIKI - LAS Puszczykowo2017-09-1613:30AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:3


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-22/2017-09-23

10KS Canarinhos II Skórzewo - LAS Puszczykowo2017-09-2312:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:6
11LPFA Podolany Poznań - ORŁY KOMORNIKI2017-09-2220:00INEA Stadion - BT4 (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)4:1
12WAP Poznań Luboń - WARTA II Śrem2017-09-2314:00Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:0


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

13WARTA II Śrem - KS Canarinhos II Skórzewo2017-10-0110:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:3 V
14ORŁY KOMORNIKI - WAP Poznań Luboń2017-09-3011:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:3
15LAS Puszczykowo - LPFA Podolany Poznań2017-10-0111:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )0:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

16KS Canarinhos II Skórzewo - LPFA Podolany Poznań2017-10-0710:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:12
17LAS Puszczykowo - WAP Poznań Luboń2017-10-0710:30Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )1:2
18ORŁY KOMORNIKI - WARTA II Śrem2017-10-0811:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)4:2


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

19ORŁY KOMORNIKI - KS Canarinhos II Skórzewo2017-10-1414:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)11:2
20WARTA II Śrem - LAS Puszczykowo2017-10-1410:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:2
21WAP Poznań Luboń - LPFA Podolany Poznań2017-10-1514:00Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-20/2017-10-21

22KS Canarinhos II Skórzewo - WAP Poznań Luboń2017-10-2112:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:3
23LPFA Podolany Poznań - WARTA II Śrem2017-10-2109:00INEA Stadion - BT4 (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)1:0
24LAS Puszczykowo - ORŁY KOMORNIKI2017-10-2017:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )4:1


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

25LAS Puszczykowo - KS Canarinhos II Skórzewo2017-10-2911:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )4:0
26ORŁY KOMORNIKI - LPFA Podolany Poznań2017-10-2814:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)5:6
27WARTA II Śrem - WAP Poznań Luboń2017-10-2811:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:5


Kolejka: 10 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

28KS Canarinhos II Skórzewo - WARTA II Śrem2017-11-0408:30Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)8:1
29WAP Poznań Luboń - ORŁY KOMORNIKI2017-11-0510:00Luboń (Luboń, Rzeczna 2)5:2
30LPFA Podolany Poznań - LAS Puszczykowo2017-11-0512:00INEA Stadion - BT4 (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)0:3