Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka A1 Junior

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-12/2017-10-18

1WARTA Śrem - Błękitni WRONKI2017-10-1815:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:3
2UNIA Swarzędz - CALISIA 14 KALISZ2017-09-0618:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:1
3TARNOVIA Tarnowo Podgórne - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-08-1311:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)0:2
4STAL Pleszew - GÓRNIK KONIN2017-08-2317:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)2:1
5KS Canarinhos Skórzewo - JAROTA Jarocin2017-08-2317:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)2:4
6KROBIANKA Krobia - PRZEMYSŁAW Poznań2017-09-1317:30Krobianka Krobia (Krobia, Ogród Ludowy 2)0:4
7POLONIA 1912 Leszno - LKS Ślesin2017-08-3018:00Kompleks Sportowy (Leszno, Górowska 49)4:0
8Pogoń ŁOBŻENICA - MIESZKO Gniezno2017-08-1213:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)1:2


Kolejka: 2 w dniach 2017-08-15/2017-11-18

9Błękitni WRONKI - MIESZKO Gniezno2017-08-1517:00Błękitni Wronki (Popowo )3:0
10LKS Ślesin - Pogoń ŁOBŻENICA2017-08-1511:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)5:3
11KROBIANKA Krobia - POLONIA 1912 Leszno2017-08-2318:00Krobianka Krobia (Krobia, Ogród Ludowy 2)0:0
12JAROTA Jarocin - PRZEMYSŁAW Poznań2017-11-1811:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6):
13GÓRNIK KONIN - KS Canarinhos Skórzewo2017-09-2717:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)3:0 V
14CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - STAL Pleszew2017-08-1511:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:0
15CALISIA 14 KALISZ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-08-1517:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)1:2
16WARTA Śrem - UNIA Swarzędz2017-08-2317:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:2


Kolejka: 3 w dniach 2017-08-19/2017-09-20

17UNIA Swarzędz - Błękitni WRONKI2017-09-2017:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:2
18TARNOVIA Tarnowo Podgórne - WARTA Śrem2017-08-2011:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:8
19STAL Pleszew - CALISIA 14 KALISZ2017-08-2015:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)4:3
20KS Canarinhos Skórzewo - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-08-2017:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)5:6
21PRZEMYSŁAW Poznań - GÓRNIK KONIN2017-08-1916:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:3
22POLONIA 1912 Leszno - JAROTA Jarocin2017-08-1911:00Kompleks Sportowy (Leszno, Górowska 49)3:1
23Pogoń ŁOBŻENICA - KROBIANKA Krobia2017-08-1916:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)2:6
24MIESZKO Gniezno - LKS Ślesin2017-08-2011:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)4:0


Kolejka: 4 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

25Błękitni WRONKI - LKS Ślesin2017-08-2717:00Błękitni Wronki (Popowo )6:1
26KROBIANKA Krobia - MIESZKO Gniezno2017-08-2716:00Krobianka Krobia (Krobia, Ogród Ludowy 2)3:1
27JAROTA Jarocin - Pogoń ŁOBŻENICA2017-08-2613:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:1
28GÓRNIK KONIN - POLONIA 1912 Leszno2017-08-2611:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)1:1
29CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - PRZEMYSŁAW Poznań2017-08-2713:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)0:5
30CALISIA 14 KALISZ - KS Canarinhos Skórzewo2017-08-2610:30Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)2:5
31WARTA Śrem - STAL Pleszew2017-08-2610:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0
32UNIA Swarzędz - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-08-2710:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)3:1


Kolejka: 5 w dniach 2017-08-30/2017-09-03

33TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Błękitni WRONKI2017-09-0311:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)1:1
34STAL Pleszew - UNIA Swarzędz2017-09-0315:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:1
35KS Canarinhos Skórzewo - WARTA Śrem2017-09-0212:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)5:1
36CALISIA 14 KALISZ - PRZEMYSŁAW Poznań2017-09-0312:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:12
37POLONIA 1912 Leszno - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-09-0211:00Kompleks Sportowy (Leszno, Górowska 49)5:1
38Pogoń ŁOBŻENICA - GÓRNIK KONIN2017-08-3017:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)1:6
39MIESZKO Gniezno - JAROTA Jarocin2017-09-0316:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)4:0
40LKS Ślesin - KROBIANKA Krobia2017-09-0311:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)0:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

41Błękitni WRONKI - KROBIANKA Krobia2017-09-1017:00Błękitni Wronki (Popowo )1:2
42JAROTA Jarocin - LKS Ślesin2017-09-0911:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)6:1
43GÓRNIK KONIN - MIESZKO Gniezno2017-09-0911:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)6:3
44CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Pogoń ŁOBŻENICA2017-09-1013:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)2:1
45CALISIA 14 KALISZ - POLONIA 1912 Leszno2017-09-1012:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)1:2
46WARTA Śrem - PRZEMYSŁAW Poznań2017-09-0910:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:7
47KS Canarinhos Skórzewo - UNIA Swarzędz2017-09-1012:00Skórzewo, Poznańska 702:1
48TARNOVIA Tarnowo Podgórne - STAL Pleszew2017-09-1011:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:2


Kolejka: 7 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

49STAL Pleszew - Błękitni WRONKI2017-09-1612:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:3
50KS Canarinhos Skórzewo - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-09-1610:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:0
51PRZEMYSŁAW Poznań - UNIA Swarzędz2017-09-1610:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )8:0
52POLONIA 1912 Leszno - WARTA Śrem2017-09-1711:00Kompleks Sportowy (Leszno, Górowska 49)5:0
53Pogoń ŁOBŻENICA - CALISIA 14 KALISZ2017-09-1716:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)5:1 V
54MIESZKO Gniezno - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-09-1611:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:1
55LKS Ślesin - GÓRNIK KONIN2017-09-1611:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)0:2
56KROBIANKA Krobia - JAROTA Jarocin2017-09-1617:00Krobianka Krobia (Krobia, Ogród Ludowy 2)4:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-09-23/2017-10-04

57Błękitni WRONKI - JAROTA Jarocin2017-10-0416:00Błękitni Wronki (Popowo )3:2
58GÓRNIK KONIN - KROBIANKA Krobia2017-09-2311:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)4:0
59LKS Ślesin - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-09-2410:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)2:2
60CALISIA 14 KALISZ - MIESZKO Gniezno2017-09-2412:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)1:3
61WARTA Śrem - Pogoń ŁOBŻENICA2017-09-2310:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:3
62UNIA Swarzędz - POLONIA 1912 Leszno2017-09-2410:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)1:3
63TARNOVIA Tarnowo Podgórne - PRZEMYSŁAW Poznań2017-09-2411:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)0:4
64STAL Pleszew - KS Canarinhos Skórzewo2017-09-2315:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:2


Kolejka: 9 w dniach 2017-09-30/2017-10-25

65KS Canarinhos Skórzewo - Błękitni WRONKI2017-10-2515:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70):
66PRZEMYSŁAW Poznań - STAL Pleszew2017-09-3010:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )10:0
67POLONIA 1912 Leszno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-10-0111:00Kompleks Sportowy (Leszno, Górowska 49)1:2
68Pogoń ŁOBŻENICA - UNIA Swarzędz2017-09-3016:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)3:1
69MIESZKO Gniezno - WARTA Śrem2017-10-0111:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:0
70LKS Ślesin - CALISIA 14 KALISZ2017-09-3011:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)2:0
71KROBIANKA Krobia - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-10-0116:00Krobianka Krobia (Krobia, Ogród Ludowy 2)1:0
72JAROTA Jarocin - GÓRNIK KONIN2017-09-3011:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:4


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-07/2017-10-11

73Błękitni WRONKI - GÓRNIK KONIN2017-10-0815:00Błękitni Wronki (Popowo )2:6
74CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - JAROTA Jarocin2017-10-1119:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)5:1
75CALISIA 14 KALISZ - KROBIANKA Krobia2017-10-0812:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)1:2
76WARTA Śrem - LKS Ślesin2017-10-0710:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0
77UNIA Swarzędz - MIESZKO Gniezno2017-10-0810:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)4:0
78TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Pogoń ŁOBŻENICA2017-10-0811:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)6:3
79STAL Pleszew - POLONIA 1912 Leszno2017-10-0815:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:3
80KS Canarinhos Skórzewo - PRZEMYSŁAW Poznań2017-10-0710:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)1:6


Kolejka: 11 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

81PRZEMYSŁAW Poznań - Błękitni WRONKI2017-10-1410:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:0
82POLONIA 1912 Leszno - KS Canarinhos Skórzewo2017-10-1511:00Kompleks Sportowy (Leszno, Górowska 49)5:1
83Pogoń ŁOBŻENICA - STAL Pleszew2017-10-1413:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)1:3
84MIESZKO Gniezno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-10-1511:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3
85LKS Ślesin - UNIA Swarzędz2017-10-1510:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)1:4
86KROBIANKA Krobia - WARTA Śrem2017-10-1515:00Krobianka Krobia (Krobia, Ogród Ludowy 2)1:1
87JAROTA Jarocin - CALISIA 14 KALISZ2017-10-1410:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)4:3
88GÓRNIK KONIN - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-10-1411:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)1:1


Kolejka: 12 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

89Błękitni WRONKI - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-10-2215:00Błękitni Wronki (Popowo ):
90CALISIA 14 KALISZ - GÓRNIK KONIN2017-10-2212:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29):
91WARTA Śrem - JAROTA Jarocin2017-10-2110:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15):
92UNIA Swarzędz - KROBIANKA Krobia2017-10-2210:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1):
93TARNOVIA Tarnowo Podgórne - LKS Ślesin2017-10-2211:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34):
94STAL Pleszew - MIESZKO Gniezno2017-10-2215:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6):
95KS Canarinhos Skórzewo - Pogoń ŁOBŻENICA2017-10-2110:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70):
96PRZEMYSŁAW Poznań - POLONIA 1912 Leszno2017-10-2110:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska ):


Kolejka: 13 w dniach 2017-10-27/2017-10-29

97POLONIA 1912 Leszno - Błękitni WRONKI2017-10-2811:00Kompleks Sportowy (Leszno, Górowska 49):
98Pogoń ŁOBŻENICA - PRZEMYSŁAW Poznań2017-10-2815:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2):
99MIESZKO Gniezno - KS Canarinhos Skórzewo2017-10-2911:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8):
100LKS Ślesin - STAL Pleszew2017-10-2811:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1):
101KROBIANKA Krobia - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-10-2914:00Krobianka Krobia (Krobia, Ogród Ludowy 2):
102JAROTA Jarocin - UNIA Swarzędz2017-10-2811:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6):
103GÓRNIK KONIN - WARTA Śrem2017-10-2715:30Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4):
104CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - CALISIA 14 KALISZ2017-10-2915:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171):


Kolejka: 14 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

105Błękitni WRONKI - CALISIA 14 KALISZ2017-11-0515:00Błękitni Wronki (Popowo ):
106WARTA Śrem - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-11-0515:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15):
107UNIA Swarzędz - GÓRNIK KONIN2017-11-0510:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1):
108TARNOVIA Tarnowo Podgórne - JAROTA Jarocin2017-11-0509:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34):
109STAL Pleszew - KROBIANKA Krobia2017-11-0514:30Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6):
110KS Canarinhos Skórzewo - LKS Ślesin2017-11-0410:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70):
111PRZEMYSŁAW Poznań - MIESZKO Gniezno2017-11-0410:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska ):
112POLONIA 1912 Leszno - Pogoń ŁOBŻENICA2017-11-0411:00Kompleks Sportowy (Leszno, Górowska 49):


Kolejka: 15 w dniach 2017-11-11/2017-11-12

113Pogoń ŁOBŻENICA - Błękitni WRONKI2017-11-1113:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2):
114MIESZKO Gniezno - POLONIA 1912 Leszno2017-11-1211:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8):
115LKS Ślesin - PRZEMYSŁAW Poznań2017-11-1111:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1):
116KROBIANKA Krobia - KS Canarinhos Skórzewo2017-11-1214:00Krobianka Krobia (Krobia, Ogród Ludowy 2):
117JAROTA Jarocin - STAL Pleszew2017-11-1110:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6):
118GÓRNIK KONIN - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-11-1111:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4):
119CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - UNIA Swarzędz2017-11-1213:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171):
120CALISIA 14 KALISZ - WARTA Śrem2017-11-1212:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29):