Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa D1 Młodzik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

1WARTA POZNAŃ - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-09-0314:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)4:1
2UKS Śrem - AP REISSA I Poznań2017-09-0211:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:8
3SPN SZAMOTUŁY - AP REISSA II JAROCIN Poznań2017-09-0311:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)2:4
4JEDYNKA Luboń - SALOS Poznań2017-09-0212:30Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )6:1
5POZNAŃSKA 13 Poznań - LECH Poznań2017-09-0212:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0
6ORKAN OBJEZIERZE - MIESZKO Gniezno2017-09-0210:00Orkan Objezierze (Objezierze )2:8


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

7AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - MIESZKO Gniezno2017-09-0914:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:2
8LECH Poznań - ORKAN OBJEZIERZE2017-09-0915:30KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)16:2
9SALOS Poznań - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-09-1014:00Salos Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)2:8
10AP REISSA II JAROCIN Poznań - JEDYNKA Luboń2017-09-0910:30Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)2:1
11AP REISSA I Poznań - SPN SZAMOTUŁY2017-09-1010:00Akademia Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:1
12WARTA POZNAŃ - UKS Śrem2017-09-1012:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:0


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

13UKS Śrem - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-09-1613:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:1
14SPN SZAMOTUŁY - WARTA POZNAŃ2017-09-1711:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)1:4
15JEDYNKA Luboń - AP REISSA I Poznań2017-09-1612:30Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )0:10
16POZNAŃSKA 13 Poznań - AP REISSA II JAROCIN Poznań2017-09-1610:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:0
17ORKAN OBJEZIERZE - SALOS Poznań2017-09-1610:00Orkan Objezierze (Objezierze )3:0
18MIESZKO Gniezno - LECH Poznań2017-09-1616:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-11-19

19LECH Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-09-2315:30KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)3:2
20SALOS Poznań - MIESZKO Gniezno2017-09-2416:00Salos Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:3
21AP REISSA II JAROCIN Poznań - ORKAN OBJEZIERZE2017-09-2310:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)4:1
22AP REISSA I Poznań - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-09-2410:00Akademia Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:0
23WARTA POZNAŃ - JEDYNKA Luboń2017-09-2411:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:0
24UKS Śrem - SPN SZAMOTUŁY2017-11-1911:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15):


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30/2017-10-03

25SPN SZAMOTUŁY - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-10-0318:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)1:0
26JEDYNKA Luboń - UKS Śrem2017-09-3012:30Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )2:2
27POZNAŃSKA 13 Poznań - WARTA POZNAŃ2017-09-3010:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:0
28ORKAN OBJEZIERZE - AP REISSA I Poznań2017-09-3010:00Orkan Objezierze (Objezierze )1:8
29MIESZKO Gniezno - AP REISSA II JAROCIN Poznań2017-10-0115:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:5
30LECH Poznań - SALOS Poznań2017-09-3015:30KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)15:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-10-25

31AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - SALOS Poznań2017-10-1017:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:0
32AP REISSA II JAROCIN Poznań - LECH Poznań2017-10-0710:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)3:5
33AP REISSA I Poznań - MIESZKO Gniezno2017-10-0810:00Akademia Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:0
34WARTA POZNAŃ - ORKAN OBJEZIERZE2017-10-2516:30Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)14:1
35UKS Śrem - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-10-0813:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:3
36SPN SZAMOTUŁY - JEDYNKA Luboń2017-10-0711:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:2


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14/2017-11-02

37JEDYNKA Luboń - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-10-1410:30Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )1:4
38POZNAŃSKA 13 Poznań - SPN SZAMOTUŁY2017-10-1410:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0
39ORKAN OBJEZIERZE - UKS Śrem2017-10-1410:00Orkan Objezierze (Objezierze )2:8
40MIESZKO Gniezno - WARTA POZNAŃ2017-10-1410:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:5
41LECH Poznań - AP REISSA I Poznań2017-11-0218:00KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)0:2
42SALOS Poznań - AP REISSA II JAROCIN Poznań2017-10-1516:00Salos Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:6


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-20/2017-10-22

43AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - AP REISSA II JAROCIN Poznań2017-10-2215:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:0
44AP REISSA I Poznań - SALOS Poznań2017-10-2211:30Akademia Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)18:0
45WARTA POZNAŃ - LECH Poznań2017-10-2110:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:1
46UKS Śrem - MIESZKO Gniezno2017-10-2016:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:0
47SPN SZAMOTUŁY - ORKAN OBJEZIERZE2017-10-2211:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)4:1
48JEDYNKA Luboń - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-10-2112:30Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )1:2


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

49POZNAŃSKA 13 Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-10-2812:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:1
50ORKAN OBJEZIERZE - JEDYNKA Luboń2017-10-2810:00Orkan Objezierze (Objezierze )4:2
51MIESZKO Gniezno - SPN SZAMOTUŁY2017-10-2810:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:2
52LECH Poznań - UKS Śrem2017-10-2916:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:1
53SALOS Poznań - WARTA POZNAŃ2017-10-2916:00Salos Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:2
54AP REISSA II JAROCIN Poznań - AP REISSA I Poznań2017-10-2810:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)3:7


Kolejka: 10 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

55AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - AP REISSA I Poznań2017-11-0514:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:2
56WARTA POZNAŃ - AP REISSA II JAROCIN Poznań2017-11-0514:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:0
57UKS Śrem - SALOS Poznań2017-11-0510:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:0
58SPN SZAMOTUŁY - LECH Poznań2017-11-0511:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:6
59JEDYNKA Luboń - MIESZKO Gniezno2017-11-0411:30Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )4:1
60POZNAŃSKA 13 Poznań - ORKAN OBJEZIERZE2017-11-0410:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:1


Kolejka: 11 w dniach 2017-11-09/2017-11-12

61ORKAN OBJEZIERZE - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-11-1211:00Orkan Objezierze (Objezierze )2:4
62MIESZKO Gniezno - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-11-1211:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:4
63LECH Poznań - JEDYNKA Luboń2017-11-0920:00KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:0
64SALOS Poznań - SPN SZAMOTUŁY2017-11-1110:00Salos Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:6
65AP REISSA II JAROCIN Poznań - UKS Śrem2017-11-1110:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)3:2
66AP REISSA I Poznań - WARTA POZNAŃ2017-11-1110:30Akademia Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:0