Terminarz rozgrywek ligi: Trzecia liga kobiet "Gr. 1"

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

1WARTA Śrem - AP WARTA MIĘDZYCHÓD2017-09-0914:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:5
2SOKÓŁ Pniewy - AZS UAM POZNAŃ2017-09-1015:00Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)1:6
3POLONIA II Poznań - GROM Wolsztyn2017-09-0916:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)6:0
4JUNA-TRANS Stare Oborzyska - GSS II Grodzisk Wlkp.2017-09-0916:00Juna Trans Oborzyska Stare (Stare Oborzyska, Szkolna 1)13:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

5GROM Wolsztyn - JUNA-TRANS Stare Oborzyska2017-09-1614:00Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30)3:1
6POLONIA II Poznań - AZS UAM POZNAŃ2017-09-1713:00Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 53:1
7AP WARTA MIĘDZYCHÓD - SOKÓŁ Pniewy2017-09-1611:00AP Warta Międzychód (Międzychód, Langowicza 6)5:1
8Zjednoczeni Kaczory - WARTA Śrem2017-09-1716:00Zjednoczeni Kaczory (Kaczory, Pilska 4)4:0


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

9SOKÓŁ Pniewy - Zjednoczeni Kaczory2017-09-2415:00Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)0:12
10POLONIA II Poznań - AP WARTA MIĘDZYCHÓD2017-09-2410:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:0
11JUNA-TRANS Stare Oborzyska - AZS UAM POZNAŃ2017-09-2316:00Juna Trans Oborzyska Stare (Stare Oborzyska, Szkolna 1)1:1
12GSS II Grodzisk Wlkp. - GROM Wolsztyn2017-09-2414:00Rodan - Groklin (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:6


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

13AZS UAM POZNAŃ - GSS II Grodzisk Wlkp.2017-10-0118:00Stadion piłkarski OSiR Baranowo (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)8:0
14AP WARTA MIĘDZYCHÓD - JUNA-TRANS Stare Oborzyska2017-09-3011:00AP Warta Międzychód (Międzychód, Langowicza 6)0:12
15Zjednoczeni Kaczory - POLONIA II Poznań2017-09-3016:00Zjednoczeni Kaczory (Kaczory, Pilska 4)1:2
16WARTA Śrem - SOKÓŁ Pniewy2017-10-0112:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:3


Kolejka: 5 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

17POLONIA II Poznań - WARTA Śrem2017-10-0816:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:0
18JUNA-TRANS Stare Oborzyska - Zjednoczeni Kaczory2017-10-0715:00Juna Trans Oborzyska Stare (Stare Oborzyska, Szkolna 1)3:1
19GSS II Grodzisk Wlkp. - AP WARTA MIĘDZYCHÓD2017-10-0814:00Rodan - sztuczna nawierzchnia (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:3
20GROM Wolsztyn - AZS UAM POZNAŃ2017-10-0714:00Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30)1:2


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-15

21AP WARTA MIĘDZYCHÓD - GROM Wolsztyn2017-10-1516:00AP Warta Międzychód (Międzychód, Langowicza 6)1:4
22Zjednoczeni Kaczory - GSS II Grodzisk Wlkp.2017-10-1515:00Zjednoczeni Kaczory (Kaczory, Pilska 4)8:0
23WARTA Śrem - JUNA-TRANS Stare Oborzyska2017-10-1511:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:3
24SOKÓŁ Pniewy - POLONIA II Poznań2017-10-1516:00Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)1:7


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

25JUNA-TRANS Stare Oborzyska - SOKÓŁ Pniewy2017-10-2112:00Juna Trans Oborzyska Stare (Stare Oborzyska, Szkolna 1):
26GSS II Grodzisk Wlkp. - WARTA Śrem2017-10-2214:00Rodan - Groklin (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
27GROM Wolsztyn - Zjednoczeni Kaczory2017-10-2114:00Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30):
28AZS UAM POZNAŃ - AP WARTA MIĘDZYCHÓD2017-10-2218:00Stadion piłkarski OSiR Baranowo (Baranowo, Wypoczynkowa 93A):


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

29Zjednoczeni Kaczory - AZS UAM POZNAŃ2017-10-2814:00Zjednoczeni Kaczory (Kaczory, Pilska 4):
30WARTA Śrem - GROM Wolsztyn2017-10-2911:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15):
31SOKÓŁ Pniewy - GSS II Grodzisk Wlkp.2017-10-2915:00Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9):
32POLONIA II Poznań - JUNA-TRANS Stare Oborzyska2017-10-2815:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5):


Kolejka: 9 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

33GSS II Grodzisk Wlkp. - POLONIA II Poznań2017-11-0514:00Rodan - Groklin (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
34GROM Wolsztyn - SOKÓŁ Pniewy2017-11-0414:00Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30):
35AZS UAM POZNAŃ - WARTA Śrem2017-11-0517:00Stadion piłkarski OSiR Baranowo (Baranowo, Wypoczynkowa 93A):
36AP WARTA MIĘDZYCHÓD - Zjednoczeni Kaczory2017-11-0514:00AP Warta Międzychód (Międzychód, Langowicza 6):