Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 4

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

1TS 05 Nowy Tomyśl - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2017-08-2717:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:4
2SPARTA II Szamotuły - OGROL SIELINKO2017-08-2613:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)0:3
3HURAGAN Łomnica - ORLIK SEPNO2017-08-2715:00Huragan Łomnica (Łomnica )3:1
4GROM Zębowo - ORZEŁ Rostarzewo2017-08-2712:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)0:3 V
5DĄB Bolewice - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-08-2714:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)4:0
6BORUSJA Boruja Kościelna - PIECZARKA WIELICHOWO2017-08-2616:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)0:4
7BŁĘDNO Nądnia - PIAST JABŁONNA2017-08-2616:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)3:0 V


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

8PIAST JABŁONNA - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2017-09-0311:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)0:6
9PIECZARKA WIELICHOWO - BŁĘDNO Nądnia2017-09-0314:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )7:1
10PŁOMIEŃ II Przyprostynia - BORUSJA Boruja Kościelna2017-09-0216:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )2:1
11ORZEŁ Rostarzewo - DĄB Bolewice2017-09-0216:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)5:1
12ORLIK SEPNO - GROM Zębowo2017-09-0217:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)3:2
13OGROL SIELINKO - HURAGAN Łomnica2017-09-0313:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)5:0
14TS 05 Nowy Tomyśl - SPARTA II Szamotuły2017-09-0314:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:2


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-09/2017-10-06

15SPARTA II Szamotuły - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2017-09-0915:00Gałowo, Kwiatowa 21:4
16HURAGAN Łomnica - TS 05 Nowy Tomyśl2017-09-1015:00Huragan Łomnica (Łomnica )1:4
17GROM Zębowo - OGROL SIELINKO2017-09-1014:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)7:3
18DĄB Bolewice - ORLIK SEPNO2017-09-1014:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)2:2
19BORUSJA Boruja Kościelna - ORZEŁ Rostarzewo2017-09-1014:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)1:4
20BŁĘDNO Nądnia - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-09-0916:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)0:5
21PIAST JABŁONNA - PIECZARKA WIELICHOWO2017-10-0616:30Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)3:5


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

22NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - PIECZARKA WIELICHOWO2017-09-1617:00Ptaszkowo (Ptaszkowo )4:0
23PŁOMIEŃ II Przyprostynia - PIAST JABŁONNA2017-09-1616:45sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )4:1
24ORZEŁ Rostarzewo - BŁĘDNO Nądnia2017-09-1714:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)11:0
25ORLIK SEPNO - BORUSJA Boruja Kościelna2017-09-1717:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)4:1
26OGROL SIELINKO - DĄB Bolewice2017-09-1713:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)1:0
27TS 05 Nowy Tomyśl - GROM Zębowo2017-09-1714:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:0
28SPARTA II Szamotuły - HURAGAN Łomnica2017-09-1711:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)2:0


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

29HURAGAN Łomnica - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2017-09-2415:00Huragan Łomnica (Łomnica )0:7
30GROM Zębowo - SPARTA II Szamotuły2017-09-2414:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)3:0 V
31DĄB Bolewice - TS 05 Nowy Tomyśl2017-09-2414:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)3:5
32BORUSJA Boruja Kościelna - OGROL SIELINKO2017-09-2316:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)0:7
33BŁĘDNO Nądnia - ORLIK SEPNO2017-09-2315:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)0:2
34PIAST JABŁONNA - ORZEŁ Rostarzewo2017-09-2411:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)2:3
35PIECZARKA WIELICHOWO - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-09-2414:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )4:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

36NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-09-3016:00Ptaszkowo (Ptaszkowo )0:1
37ORZEŁ Rostarzewo - PIECZARKA WIELICHOWO2017-10-0112:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)6:2
38ORLIK SEPNO - PIAST JABŁONNA2017-09-3015:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)6:2
39OGROL SIELINKO - BŁĘDNO Nądnia2017-10-0113:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)4:0
40TS 05 Nowy Tomyśl - BORUSJA Boruja Kościelna2017-10-0114:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:1
41SPARTA II Szamotuły - DĄB Bolewice2017-10-0114:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)0:2
42HURAGAN Łomnica - GROM Zębowo2017-10-0115:00Huragan Łomnica (Łomnica )3:3


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-07/2017-12-03

43GROM Zębowo - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2017-10-0813:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)1:4
44DĄB Bolewice - HURAGAN Łomnica2017-10-0814:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)0:1
45BORUSJA Boruja Kościelna - SPARTA II Szamotuły2017-10-0715:30Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)3:0 V
46BŁĘDNO Nądnia - TS 05 Nowy Tomyśl2017-10-0716:30Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)0:2
47PIAST JABŁONNA - OGROL SIELINKO2017-10-0811:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)1:3
48ORLIK SEPNO - PIECZARKA WIELICHOWO2017-12-0312:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6):
49PŁOMIEŃ II Przyprostynia - ORZEŁ Rostarzewo2017-10-0716:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )1:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

50NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - ORZEŁ Rostarzewo2017-10-1416:00Ptaszkowo (Ptaszkowo )4:1
51ORLIK SEPNO - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-10-1515:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)2:0
52OGROL SIELINKO - PIECZARKA WIELICHOWO2017-10-1513:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)2:1
53TS 05 Nowy Tomyśl - PIAST JABŁONNA2017-10-1514:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)8:1
54SPARTA II Szamotuły - BŁĘDNO Nądnia2017-10-1511:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)5:0
55HURAGAN Łomnica - BORUSJA Boruja Kościelna2017-10-1515:00Huragan Łomnica (Łomnica )1:5
56GROM Zębowo - DĄB Bolewice2017-10-1514:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)1:1


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

57DĄB Bolewice - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2017-10-2214:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)1:4
58BORUSJA Boruja Kościelna - GROM Zębowo2017-10-2115:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)3:1
59BŁĘDNO Nądnia - HURAGAN Łomnica2017-10-2114:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)0:4
60PIAST JABŁONNA - SPARTA II Szamotuły2017-10-2211:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)0:7
61PIECZARKA WIELICHOWO - TS 05 Nowy Tomyśl2017-10-2214:00Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:9
62PŁOMIEŃ II Przyprostynia - OGROL SIELINKO2017-10-2116:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )1:3
63ORZEŁ Rostarzewo - ORLIK SEPNO2017-10-2214:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)4:0


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-29

64NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - ORLIK SEPNO2017-10-2914:00Ptaszkowo (Ptaszkowo )6:0
65OGROL SIELINKO - ORZEŁ Rostarzewo2017-10-2913:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)2:1
66TS 05 Nowy Tomyśl - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-10-2914:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)4:2
67SPARTA II Szamotuły - PIECZARKA WIELICHOWO2017-10-2911:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)3:1
68HURAGAN Łomnica - PIAST JABŁONNA2017-10-2914:00Huragan Łomnica (Łomnica )3:5
69GROM Zębowo - BŁĘDNO Nądnia2017-10-2914:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)3:2
70DĄB Bolewice - BORUSJA Boruja Kościelna2017-10-2914:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)3:3


Kolejka: 11 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

71BORUSJA Boruja Kościelna - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2017-11-0413:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)0:3
72BŁĘDNO Nądnia - DĄB Bolewice2017-11-0414:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)0:2
73PIAST JABŁONNA - GROM Zębowo2017-11-0511:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)7:8
74PIECZARKA WIELICHOWO - HURAGAN Łomnica____-__-____:__Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
75PŁOMIEŃ II Przyprostynia - SPARTA II Szamotuły2017-11-0512:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )3:3
76ORZEŁ Rostarzewo - TS 05 Nowy Tomyśl2017-11-0414:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)1:6
77ORLIK SEPNO - OGROL SIELINKO2017-11-0513:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)1:1


Kolejka: 12 w dniach 2017-11-11/2017-11-12

78NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - OGROL SIELINKO2017-11-1213:00Ptaszkowo (Ptaszkowo )1:0
79TS 05 Nowy Tomyśl - ORLIK SEPNO2017-11-1213:30TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:0
80SPARTA II Szamotuły - ORZEŁ Rostarzewo2017-11-1213:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)2:1
81HURAGAN Łomnica - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-11-1113:00Huragan Łomnica (Łomnica )0:16
82GROM Zębowo - PIECZARKA WIELICHOWO2017-11-1113:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)5:3
83DĄB Bolewice - PIAST JABŁONNA2017-11-1214:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)1:0
84BORUSJA Boruja Kościelna - BŁĘDNO Nądnia2017-11-1112:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)10:0


Kolejka: 13 w dniach 2017-11-18/2017-11-19

85BŁĘDNO Nądnia - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2017-11-1813:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1):
86PIAST JABŁONNA - BORUSJA Boruja Kościelna2017-11-1813:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9):
87DĄB Bolewice - PIECZARKA WIELICHOWO2017-11-1913:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1):
88PŁOMIEŃ II Przyprostynia - GROM Zębowo2017-11-1814:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska ):
89ORZEŁ Rostarzewo - HURAGAN Łomnica2017-11-1913:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15):
90ORLIK SEPNO - SPARTA II Szamotuły2017-11-1813:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6):
91OGROL SIELINKO - TS 05 Nowy Tomyśl2017-11-1913:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6):