Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: F2 Żak Grupa 7

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-10

1KOZIOŁEK POZNAŃ - WARTA Śrem2017-09-1009:00Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)2:1
2LIPNO Stęszew - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-09-1009:25Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)0:4
3WARTA Śrem - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-09-1009:50Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)1:1
4KOZIOŁEK POZNAŃ - LIPNO Stęszew2017-09-1010:15Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)6:1
5LIPNO Stęszew - WARTA Śrem2017-09-1010:40Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)1:2
6AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-09-1011:05Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)4:2


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-16

7LIPNO Stęszew - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-09-1613:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:3
8AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - WARTA Śrem2017-09-1613:25Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:1
9KOZIOŁEK POZNAŃ - WARTA Śrem2017-09-1613:50Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:5
10LIPNO Stęszew - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-09-1614:15Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:2
11AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-09-1614:40Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)3:1
12WARTA Śrem - LIPNO Stęszew2017-09-1615:05Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:0


Kolejka: 3 w dniach 2017-10-14

13AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - LIPNO Stęszew2017-10-1410:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:0
14WARTA Śrem - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-10-1410:25Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:1
15LIPNO Stęszew - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-10-1410:50Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:0
16AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - WARTA Śrem2017-10-1411:15Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:1
17WARTA Śrem - LIPNO Stęszew2017-10-1411:40Błękitni Owińska (Koziegłowy )4:1
18KOZIOŁEK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-10-1412:05Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:4


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-30

19WARTA Śrem - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-09-3010:00SZKOŁAPODSTAWOWA NR 6 (Śrem, Ignacego Paderewskiego 4)0:3
20KOZIOŁEK POZNAŃ - LIPNO Stęszew2017-09-3010:25SZKOŁAPODSTAWOWA NR 6 (Śrem, Ignacego Paderewskiego 4)3:2
21AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - LIPNO Stęszew2017-09-3010:50SZKOŁAPODSTAWOWA NR 6 (Śrem, Ignacego Paderewskiego 4)0:1
22WARTA Śrem - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-09-3011:15SZKOŁAPODSTAWOWA NR 6 (Śrem, Ignacego Paderewskiego 4)1:1
23KOZIOŁEK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-09-3011:40SZKOŁAPODSTAWOWA NR 6 (Śrem, Ignacego Paderewskiego 4)1:1
24LIPNO Stęszew - WARTA Śrem2017-09-3012:05SZKOŁAPODSTAWOWA NR 6 (Śrem, Ignacego Paderewskiego 4)0:2