Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-20/2016-08-21

1PROMIEŃ Opalenica - GMINY Grodzisk Wlkp.2016-08-2016:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)4:2
2TĘCZA Skrzynki - OBRA Zbąszyń2016-08-2016:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)2:4
3PATRIA Buk - NAP NOWY TOMYŚL2016-08-2017:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)4:0
4ORZEŁ Granowo - KORONA Bukowiec2016-08-2115:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)5:0
5LZS Wronczyn - 1920 Mosina2016-08-2017:00LZS Wronczyn (Wronczyn )4:0
6WICHER Strzyżewo - SKRA Wielkopolska Otusz2016-08-2016:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )4:2
7KS Canarinhos Skórzewo - INTER Zdrój2016-08-2016:30Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)2:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-08-27/2016-08-31

8GMINY Grodzisk Wlkp. - INTER Zdrój2016-08-2811:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )0:1
9SKRA Wielkopolska Otusz - KS Canarinhos Skórzewo2016-08-2716:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:5
101920 Mosina - WICHER Strzyżewo2016-08-2716:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)7:0
11KORONA Bukowiec - LZS Wronczyn2016-08-2815:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)2:3
12PATRIA Buk - ORZEŁ Granowo2016-08-2717:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:0
13OBRA Zbąszyń - NAP NOWY TOMYŚL2016-08-3117:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:0
14PROMIEŃ Opalenica - TĘCZA Skrzynki2016-08-2716:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)4:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

15TĘCZA Skrzynki - GMINY Grodzisk Wlkp.2016-09-0316:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)3:1
16NAP NOWY TOMYŚL - PROMIEŃ Opalenica2016-09-0415:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:0
17ORZEŁ Granowo - OBRA Zbąszyń2016-09-0317:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:1
18LZS Wronczyn - PATRIA Buk2016-09-0317:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:6
19WICHER Strzyżewo - KORONA Bukowiec2016-09-0316:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )2:2
20KS Canarinhos Skórzewo - 1920 Mosina2016-09-0316:30Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:1
21INTER Zdrój - SKRA Wielkopolska Otusz2016-09-0316:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )3:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

22GMINY Grodzisk Wlkp. - SKRA Wielkopolska Otusz2016-09-1111:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )3:0
231920 Mosina - INTER Zdrój2016-09-1016:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:5
24KORONA Bukowiec - KS Canarinhos Skórzewo2016-09-1115:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:5
25PATRIA Buk - WICHER Strzyżewo2016-09-1017:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:0
26OBRA Zbąszyń - LZS Wronczyn2016-09-1115:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )6:0
27PROMIEŃ Opalenica - ORZEŁ Granowo2016-09-1016:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)1:1
28TĘCZA Skrzynki - NAP NOWY TOMYŚL2016-09-1016:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)2:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

29NAP NOWY TOMYŚL - GMINY Grodzisk Wlkp.2016-09-1816:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:0
30ORZEŁ Granowo - TĘCZA Skrzynki2016-09-1815:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:0
31LZS Wronczyn - PROMIEŃ Opalenica2016-09-1716:00LZS Wronczyn (Wronczyn )4:2
32WICHER Strzyżewo - OBRA Zbąszyń2016-09-1716:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:3
33KS Canarinhos Skórzewo - PATRIA Buk2016-09-1717:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)2:1
34INTER Zdrój - KORONA Bukowiec2016-09-1716:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )5:0
35SKRA Wielkopolska Otusz - 1920 Mosina2016-09-1716:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )2:5


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

36GMINY Grodzisk Wlkp. - 1920 Mosina2016-09-2511:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )0:3
37KORONA Bukowiec - SKRA Wielkopolska Otusz2016-09-2515:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)1:0
38PATRIA Buk - INTER Zdrój2016-09-2416:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:1
39OBRA Zbąszyń - KS Canarinhos Skórzewo2016-09-2416:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )3:1
40PROMIEŃ Opalenica - WICHER Strzyżewo2016-09-2416:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)3:3
41TĘCZA Skrzynki - LZS Wronczyn2016-09-2416:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)6:2
42NAP NOWY TOMYŚL - ORZEŁ Granowo2016-09-2416:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

43ORZEŁ Granowo - GMINY Grodzisk Wlkp.2016-10-0215:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)4:1
44LZS Wronczyn - NAP NOWY TOMYŚL2016-10-0116:00LZS Wronczyn (Wronczyn )3:2
45WICHER Strzyżewo - TĘCZA Skrzynki2016-10-0116:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )4:1
46KS Canarinhos Skórzewo - PROMIEŃ Opalenica2016-10-0116:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)1:0
47INTER Zdrój - OBRA Zbąszyń2016-10-0116:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )0:1
48PATRIA Buk - SKRA Wielkopolska Otusz2016-10-0116:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:1
491920 Mosina - KORONA Bukowiec2016-10-0116:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)6:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

50GMINY Grodzisk Wlkp. - KORONA Bukowiec2016-10-0911:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )0:3 V
51PATRIA Buk - 1920 Mosina2016-10-0816:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)4:2
52OBRA Zbąszyń - SKRA Wielkopolska Otusz2016-10-0915:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )7:0
53PROMIEŃ Opalenica - INTER Zdrój2016-10-0816:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)1:0
54TĘCZA Skrzynki - KS Canarinhos Skórzewo2016-10-0816:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)1:1
55NAP NOWY TOMYŚL - WICHER Strzyżewo2016-10-0816:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)5:3
56ORZEŁ Granowo - LZS Wronczyn2016-10-0915:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)2:2


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

57LZS Wronczyn - GMINY Grodzisk Wlkp.2016-10-1515:00LZS Wronczyn (Wronczyn )0:1
58WICHER Strzyżewo - ORZEŁ Granowo2016-10-1515:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )0:2
59KS Canarinhos Skórzewo - NAP NOWY TOMYŚL2016-10-1515:30Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:1
60INTER Zdrój - TĘCZA Skrzynki2016-10-1515:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )3:3
61SKRA Wielkopolska Otusz - PROMIEŃ Opalenica2016-10-1515:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:6
621920 Mosina - OBRA Zbąszyń2016-10-1515:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:2
63KORONA Bukowiec - PATRIA Buk2016-10-1615:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:10


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

64GMINY Grodzisk Wlkp. - PATRIA Buk2016-10-2311:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )0:4
65OBRA Zbąszyń - KORONA Bukowiec2016-10-2215:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )0:0
66PROMIEŃ Opalenica - 1920 Mosina2016-10-2215:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)6:3
67TĘCZA Skrzynki - SKRA Wielkopolska Otusz2016-10-2215:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)5:2
68NAP NOWY TOMYŚL - INTER Zdrój2016-10-2311:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:3
69ORZEŁ Granowo - KS Canarinhos Skórzewo2016-10-2315:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:1
70LZS Wronczyn - WICHER Strzyżewo2016-10-2215:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:4


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

71WICHER Strzyżewo - GMINY Grodzisk Wlkp.2016-10-2915:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )2:1
72KS Canarinhos Skórzewo - LZS Wronczyn2016-10-2915:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)4:0
73INTER Zdrój - ORZEŁ Granowo2016-10-2915:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )0:1
74SKRA Wielkopolska Otusz - NAP NOWY TOMYŚL2016-10-2915:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )3:10
751920 Mosina - TĘCZA Skrzynki2016-10-2915:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)6:2
76KORONA Bukowiec - PROMIEŃ Opalenica2016-10-3014:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)1:1
77PATRIA Buk - OBRA Zbąszyń2016-10-2915:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:1


Kolejka: 12 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

78GMINY Grodzisk Wlkp. - OBRA Zbąszyń2016-11-0614:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )0:5
79PROMIEŃ Opalenica - PATRIA Buk2016-11-0514:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)1:8
80TĘCZA Skrzynki - KORONA Bukowiec2016-11-0514:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)3:0
81NAP NOWY TOMYŚL - 1920 Mosina2016-11-0614:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:0
82ORZEŁ Granowo - SKRA Wielkopolska Otusz2016-11-0614:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)5:0
83LZS Wronczyn - INTER Zdrój2016-11-0514:00LZS Wronczyn (Wronczyn )3:3
84WICHER Strzyżewo - KS Canarinhos Skórzewo2016-11-0514:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:1


Kolejka: 13 w dniach 2016-11-11/2016-11-13

85KS Canarinhos Skórzewo - GMINY Grodzisk Wlkp.2016-11-1213:30Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)6:2
86INTER Zdrój - WICHER Strzyżewo2016-11-1213:30Inter Zdrój (Ptaszkowo )4:1
87SKRA Wielkopolska Otusz - LZS Wronczyn2016-11-1213:30Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:3
881920 Mosina - ORZEŁ Granowo2016-11-1213:301920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:3
89KORONA Bukowiec - NAP NOWY TOMYŚL2016-11-1313:30L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)1:4
90PATRIA Buk - TĘCZA Skrzynki2016-11-1213:30Patria Buk (Buk, Sportowa 14)6:3
91OBRA Zbąszyń - PROMIEŃ Opalenica2016-11-1113:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:0