Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-11-11

1UKS ORLIK MOSINA - GROM Plewiska2016-09-0311:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:4
2UKS Concord Murowana Goślina - HURAGAN Pobiedziska2016-09-0314:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:4
3SOKÓŁ Pniewy - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-09-0411:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:1
4SKRA Wielkopolska Otusz - KORONA ZAKRZEWO2016-11-1111:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )2:5
5RED BOX POZNAŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-09-0314:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)2:2
6OBRA Zbąszyń - ORŁY KOMORNIKI2016-09-0313:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )5:3


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-21

7GROM Plewiska - OBRA Zbąszyń2016-09-1017:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)4:1
8KOZIOŁEK POZNAŃ - ORŁY KOMORNIKI2016-09-1114:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:1
9KORONA ZAKRZEWO - RED BOX POZNAŃ2016-09-1010:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )3:2
10SKRA Wielkopolska Otusz - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-09-2117:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )4:4
11HURAGAN Pobiedziska - SOKÓŁ Pniewy2016-09-1010:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:1
12UKS ORLIK MOSINA - UKS Concord Murowana Goślina2016-09-1011:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:8


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17

13UKS Concord Murowana Goślina - GROM Plewiska2016-09-1714:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:4
14SOKÓŁ Pniewy - UKS ORLIK MOSINA2016-09-1713:15Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0
15SKRA Wielkopolska Otusz - HURAGAN Pobiedziska2016-09-1713:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:3
16RED BOX POZNAŃ - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-09-1714:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)2:0
17ORŁY KOMORNIKI - KORONA ZAKRZEWO2016-09-1710:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:1
18OBRA Zbąszyń - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-09-1713:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )0:3


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

19GROM Plewiska - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-09-2410:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:1
20KORONA ZAKRZEWO - OBRA Zbąszyń2016-09-2413:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )3:0
21Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - ORŁY KOMORNIKI2016-09-2516:00Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:1
22HURAGAN Pobiedziska - RED BOX POZNAŃ2016-09-2411:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:0
23UKS ORLIK MOSINA - SKRA Wielkopolska Otusz2016-09-2411:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:4
24UKS Concord Murowana Goślina - SOKÓŁ Pniewy2016-09-2411:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-11-19

25SOKÓŁ Pniewy - GROM Plewiska2016-10-0211:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:0
26SKRA Wielkopolska Otusz - UKS Concord Murowana Goślina2016-10-0113:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )3:1
27RED BOX POZNAŃ - UKS ORLIK MOSINA2016-10-0114:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:2
28ORŁY KOMORNIKI - HURAGAN Pobiedziska2016-10-0110:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:4
29OBRA Zbąszyń - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-11-1911:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )3:0 V
30KOZIOŁEK POZNAŃ - KORONA ZAKRZEWO2016-10-0214:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:0


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

31GROM Plewiska - KORONA ZAKRZEWO2016-10-0810:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:1
32Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-0914:00Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:8
33HURAGAN Pobiedziska - OBRA Zbąszyń2016-10-0810:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:1
34UKS ORLIK MOSINA - ORŁY KOMORNIKI2016-10-0811:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:3
35UKS Concord Murowana Goślina - RED BOX POZNAŃ2016-10-0911:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)4:1
36SOKÓŁ Pniewy - SKRA Wielkopolska Otusz2016-10-0811:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

37SKRA Wielkopolska Otusz - GROM Plewiska2016-10-1513:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )4:0
38RED BOX POZNAŃ - SOKÓŁ Pniewy2016-10-1514:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)1:1
39ORŁY KOMORNIKI - UKS Concord Murowana Goślina2016-10-1510:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)6:0
40OBRA Zbąszyń - UKS ORLIK MOSINA2016-10-1513:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )6:0
41KOZIOŁEK POZNAŃ - HURAGAN Pobiedziska2016-10-1616:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:1
42KORONA ZAKRZEWO - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-10-1510:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )2:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

43GROM Plewiska - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ____-__-____:__Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:0 V
44HURAGAN Pobiedziska - KORONA ZAKRZEWO2016-10-2210:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:2
45UKS ORLIK MOSINA - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-2211:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:9
46UKS Concord Murowana Goślina - OBRA Zbąszyń2016-10-2316:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:3 V
47SOKÓŁ Pniewy - ORŁY KOMORNIKI2016-10-2215:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:0
48SKRA Wielkopolska Otusz - RED BOX POZNAŃ2016-10-2213:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )6:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

49RED BOX POZNAŃ - GROM Plewiska2016-10-2910:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)1:1
50ORŁY KOMORNIKI - SKRA Wielkopolska Otusz2016-10-2910:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:4
51OBRA Zbąszyń - SOKÓŁ Pniewy2016-10-2913:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )1:4
52KOZIOŁEK POZNAŃ - UKS Concord Murowana Goślina2016-10-3010:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:5
53KORONA ZAKRZEWO - UKS ORLIK MOSINA2016-10-2910:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )1:2
54Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - HURAGAN Pobiedziska2016-10-3018:00Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

55GROM Plewiska - HURAGAN Pobiedziska2016-11-0510:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:1
56UKS ORLIK MOSINA - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2016-11-0511:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)7:2
57UKS Concord Murowana Goślina - KORONA ZAKRZEWO2016-11-0511:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)4:1
58SOKÓŁ Pniewy - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-11-0613:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:3
59SKRA Wielkopolska Otusz - OBRA Zbąszyń2016-11-0513:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:2
60RED BOX POZNAŃ - ORŁY KOMORNIKI2016-11-0513:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:4


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-12/2016-11-13

61ORŁY KOMORNIKI - GROM Plewiska2016-11-1210:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:3
62OBRA Zbąszyń - RED BOX POZNAŃ2016-11-1213:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )3:1
63KOZIOŁEK POZNAŃ - SKRA Wielkopolska Otusz2016-11-1312:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:0
64KORONA ZAKRZEWO - SOKÓŁ Pniewy2016-11-1310:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )1:1
65Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - UKS Concord Murowana Goślina2016-11-1314:00Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:4
66HURAGAN Pobiedziska - UKS ORLIK MOSINA2016-11-1214:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:2