Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-04/2016-11-11

1ZJEDNOCZENI Trzemeszno - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-11-1113:30Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)1:2
2TS GMINY Kamieniec - KŁOS Zaniemyśl2016-09-1417:30TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:6
3SALOS Poznań - KOPERNIK Poznań2016-09-0418:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)3:0
4ROKITA Rokietnica - OBRA Zbąszyń2016-09-0415:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )4:3
5PELIKAN Niechanowo - ORZEŁ Granowo2016-09-0411:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)1:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

6UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - ORZEŁ Granowo2016-09-1111:00Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:0
7OBRA Zbąszyń - PELIKAN Niechanowo2016-09-1011:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )4:2
8KOPERNIK Poznań - ROKITA Rokietnica2016-09-1015:00Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:6
9KŁOS Zaniemyśl - SALOS Poznań2016-09-1014:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:3
10ZJEDNOCZENI Trzemeszno - Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19):


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

11Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.____-__-____:__Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25):
12TS GMINY Kamieniec - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-09-1711:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:11
13ROKITA Rokietnica - KŁOS Zaniemyśl2016-09-1815:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )3:0 V
14PELIKAN Niechanowo - KOPERNIK Poznań2016-09-1811:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)7:2
15ORZEŁ Granowo - OBRA Zbąszyń2016-09-1811:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)0:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

16UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - OBRA Zbąszyń2016-09-2511:00Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)5:2
17KOPERNIK Poznań - ORZEŁ Granowo2016-09-2415:00Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:3
18KŁOS Zaniemyśl - PELIKAN Niechanowo2016-09-2411:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)4:2
19ZJEDNOCZENI Trzemeszno - SALOS Poznań2016-09-2511:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)4:0
20Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - TS GMINY Kamieniec____-__-____:__Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25):


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

21TS GMINY Kamieniec - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-0111:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:11
22SALOS Poznań - Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12):
23ROKITA Rokietnica - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-10-0111:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:0
24ORZEŁ Granowo - KŁOS Zaniemyśl2016-10-0211:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)7:1
25OBRA Zbąszyń - KOPERNIK Poznań2016-10-0111:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )7:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

26UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KOPERNIK Poznań2016-10-0911:00Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)6:0
27KŁOS Zaniemyśl - OBRA Zbąszyń2016-10-0811:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)8:0
28ZJEDNOCZENI Trzemeszno - PELIKAN Niechanowo2016-10-0914:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)23:1
29Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - ROKITA Rokietnica____-__-____:__Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25):
30TS GMINY Kamieniec - SALOS Poznań2016-10-0811:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:4


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-16

31SALOS Poznań - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-1618:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)2:2
32ROKITA Rokietnica - TS GMINY Kamieniec2016-10-1615:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )6:0
33PELIKAN Niechanowo - Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1):
34ORZEŁ Granowo - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-10-1611:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:1
35KOPERNIK Poznań - KŁOS Zaniemyśl2016-10-1615:00Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )1:4


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

36UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KŁOS Zaniemyśl2016-10-2311:00Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)3:3
37ZJEDNOCZENI Trzemeszno - OBRA Zbąszyń2016-10-2212:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)8:1
38Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - ORZEŁ Granowo____-__-____:__Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25):
39TS GMINY Kamieniec - PELIKAN Niechanowo2016-10-2211:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )5:3
40SALOS Poznań - ROKITA Rokietnica2016-10-2318:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)2:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

41ROKITA Rokietnica - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-2911:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:2
42PELIKAN Niechanowo - SALOS Poznań2016-10-3011:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)3:3
43ORZEŁ Granowo - TS GMINY Kamieniec2016-10-3011:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)6:0
44OBRA Zbąszyń - Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska ):
45KOPERNIK Poznań - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-10-3012:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:8


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

46ZJEDNOCZENI Trzemeszno - KŁOS Zaniemyśl2016-11-0614:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)11:2
47Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - KOPERNIK Poznań____-__-____:__Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25):
48TS GMINY Kamieniec - OBRA Zbąszyń2016-11-0511:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:5
49SALOS Poznań - ORZEŁ Granowo2016-11-0618:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:3 V
50ROKITA Rokietnica - PELIKAN Niechanowo2016-11-0614:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )4:2


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-12/2016-11-13

51PELIKAN Niechanowo - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-11-1309:30Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)1:5
52ORZEŁ Granowo - ROKITA Rokietnica2016-11-1211:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:1
53OBRA Zbąszyń - SALOS Poznań2016-11-1211:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )3:0 V
54KOPERNIK Poznań - TS GMINY Kamieniec2016-11-1214:00Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:3 V
55KŁOS Zaniemyśl - Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28):