Home Z podwórka na stadion
Z podwórka na stadion
PODSUMOWANIE FINAŁU 2014 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 maja 2014 10:43

 

Tegoroczny finał ogólnopolskiego turnieju Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU został rozegrany na początku maja 2014 r. w Warszawie. Województwo wielkopolskie reprezentowane było przez następujące drużyny:

  • U-10 dziewczęta – SP Szczodrzykowo,
  • U-12 dziewczęta – UKS Biskupianka Stara Krobia,
  • U-10 chłopcy – Zjednoczeni Kostrzyn,
  • U-12 chłopcy – UKS Śrem.
Więcej…
 
Finał Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" PDF Drukuj Email
piątek, 09 maja 2014 11:09

TymbaktTablesW Wielkim Finale Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" zagrały cztery reprezentacje województwa wielkopolskiego. W kategorii U-10 zwycięstwo odniosły reprezentacje chłopców z Dolnego Śląska i dziewczynek z Małopolski, a w U-12 najlepsi okazali się młodzi piłkarze z Małopolski oraz zawodniczki z województwa lubelskiego. Finałowe mecze rozegrane zostały 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcy w geście triumfu wznieśli Puchar Tymbarku, a już 12 maja wyjadą do Hamburga na towarzyski mecz Niemcy - Polska.

 
Zapisy Turnieju " Z podwórka na stadion " PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 stycznia 2014 14:09

Rewolucyjne zmiany w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Startuje XIV edycja. W poniedziałek, 20 stycznia, wystartowały zapisy do XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Od tego roku w formule rozgrywek nastąpią duże zmiany. Turniej będzie obejmował kategorie wiekowe U-10 oraz U-12, a najlepsze drużyny z każdego województwa zagrają w finale ogólnopolskim rozgrywanym na Stadionie Narodowym. Zwycięzcy wyjadą na mecz Niemcy – Polska.

Więcej…
 
XIII Finał PDF Drukuj Email
czwartek, 26 września 2013 13:31

 

W dniach od 13-15.09.2013 r. w Gdyni odbył się Ogólnopolski Finał XIII Turnieju Piłki Nożnej ,, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku''.
Więcej…
 
Wielki Finał we wrześniu PDF Drukuj Email
wtorek, 27 sierpnia 2013 10:28

Szanowni Państwo,
Przed nami Wielki Finał Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W dniach 13-15 września Gdynia stanie się piłkarską stolicą Polski. To właśnie tam na stadionie I-ligowej Arki rozstrzygnie się, która drużyna sięgnie po tytuł Mistrza Polski w kategorii U-10, zdobędzie słynny Puchar Tymbarku i wyjedzie w niezwykłą podróż do Londynu, by z trybun stadionu Wembley podziwiać w akcji piłkarzy podczas meczu Anglia – Polska.

W Wielkim Finale Turnieju wezmą udział reprezentacje, zarówno chłopców, jak i dziewcząt, ze wszystkich 16 województw. Trzon tych reprezentacji będą stanowić zawodnicy z zespołów, które zwyciężyły w rozgrywkach na etapie finałów wojewódzkich.

Województwo Dryżyna chłopców Drużyna dziewcząt
Dolnośląskie UKS Gryf Świdnica PSP 21 Olimpijski Wałbrzych
Kujawsko-pomorskie SP 32 Toruń UKS Tęcza Bydgoszcz
Lubelskie SP 43 Lublin UKS Polana Siennica Nadolna
Lubuskie SP Sława MUKS Stilon Gorzów
Łódzkie UKS SMS Łódź SP Reganów
Małopolskie UKS SP 4 Gorlice LUKS „Sobolik” Sobolów
Mazowieckie UKS Unia Warszawa UKS Ząbkovia Ząbki
Opolskie ZSP 2 Prudnik UKS Biała Nyska
Podkarpackie ORLIK Przemyśl AP Stalowa Wola
Podlaskie UKS AP Talent Biały stok SP Brańsk
Pomorskie UKS Jedynka Reda SP Nowy Staw
Śląskie ZS Raków Częstochowa UKS Tygryski Świętochłowice
Świętokrzyskie KKS ASPN Juventa Starachowice UKS Orlęta Bidziny
Warmińsko-mazurskie UKS Rona 03 Ełk LUKS Kormoran Brzydowa
Wielkopolskie SP 13 Poznań UKS Polon Krotoszyn
Zachodniopomorskie SP Szczecin 1 OSP Orzeł Wałcz


W załączeniu szczegóły dotyczące Wielkiego Finału w Gdyni.

W razie pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt.

pozdrawiam serdecznie,

Łukasz Stępniak
senior account manager

m a g n i f i C o
public relations
kom.: +48 601 893 846
tel.: +48 22 115 59 33 NOWY NUMER
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
web: www.magnifiCo.com.pl
Siedziba spółki i Client Service magnifiCo S.A., ul. Wrocławska 10g m. 32, 01-493 Warszawa
NIP: 7010083913, Kapitał zakładowy Spółki: 379 459,30 złotych
KRS: 0000357969, Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
BPH 10-10600076-0000320001248624
P Czy musisz drukować tę wiadomość? Pomyśl o środowisku!!!

 

 
Fiinał w Błażejewku zakończony PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 czerwca 2013 07:44

Szanowni Państwo,

We wtorek, 18 czerwca rozegrany został wielkopolski finał Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Do rywalizacji o tytuł mistrzów Wielkopolski oraz awans do Wielkiego Finału Turnieju, przystąpiły aż 54 drużyny. W rywalizacji chłopców, najlepszym zespołem okazała się drużyna SP 13 Poznań, natomiast w kategorii dziewcząt najskuteczniejsze były zawodniczki zespołu UKS Polon Krotoszyn. Zwycięzcy będą stanowić trzon reprezentacji województwa wielkopolskiego, która w finale ogólnopolskim, rozgrywanym we wrześniu, stanie do walki o Mistrzostwo Polski dziesięciolatków oraz wyjazd do Londynu na mecz eliminacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 Anglia - Polska. Gościem specjalnym wielkopolskiego finału był Marcin Dorna - trener polskiej, młodzieżowej reprezentacji olimpijskiej w piłce nożnej.

Klasyfikacja końcowa – chłopcy:

1. SP 13 Poznań
2. SP 9 Ostrów Wielkopolski
3. UKS Szóstka Śrem
4. UKS Głuchów

Najlepszy bramkarz – Borys Boczar (UKS Śrem)
Najlepszy zawodnik – Karol Fietz (SP 13 Poznań)
Król strzelców – Denis Andrzejewski (SP 2 Oborniki)

Klasyfikacja końcowa – dziewczęta:

1. UKS Polon Krotoszyn
2. SP 12 Konin
3. SP Iwno
4. SP Lipice

Najlepsza bramkarka – Kornelia Krawczyńska (SP Iwno)
Najlepsza zawodniczka – Daria Frąckowiak (UKS Polon Krotoszyn)
Królowa strzelców – Jagoda Kafanka (SP Kobyla Góra)


Więcej szczegółowych informacji w załączonej informacji prasowej.

 
Wielkopolski finał w Błażejewku PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 czerwca 2013 08:22

Szanowni Państwo,

Już we wtorek 18 czerwca w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Błażejkowo w miejscowości Kórniki, odbędzie się wielkopolski finał XIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Najlepsi piłkarze i piłkarki spośród ponad 17.000 zgłoszonych do tegorocznych rozgrywek, w samym tylko województwie wielkopolskim, już we wtorek staną do sportowej rywalizacji o awans do Wielkiego Finału Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Zwycięzcy tegorocznej edycji otrzymają nie tylko tytuł Mistrzów Polski U-10, Puchar Tymbarku oraz cenne medale i nagrody, ale również wyjadą w niezapomnianą piłkarską podróż do Londynu, by na legendarnym stadionie Wembley kibicować polskiej reprezentacji w meczu z Anglią.

Rozgrywki: 18 czerwca, w godzinach 9.00-15.00 O.S.W. Błażejewko (Gmina Kórnik)
Zapraszamy i zachęcamy do gorącego dopingowania wszystkich drużyn!
Pozdrawiam i zapraszam do Błażejewka!

Marcin Kaczmarek

Dyrektor GOSiR Komorniki

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Polna 37, 62-052 Komorniki

tel 501 202 301

 
Zapisy 2013 PDF Drukuj Email
czwartek, 14 lutego 2013 10:20

Tymbark, 11.02.2013Magia Wembley i legendarnych pojedynków Anglii z Polską czeka na zwycięzców piłkarskiego Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem firma Tymbark. Właśnie wystartowały zapisy do XIII edycji rozgrywek.

Najważniejszym i najbardziej emocjonującym piłkarskim spektaklem dla polskich i angielskich kibiców w 2013 roku, będzie mecz Anglia – Polska na słynnym stadionie Wembley. Na kolejne legendarne spotkanie tych drużyn, które dla biało-czerwonych fanów futbolu jest czymś więcej niż „tylko” meczem, wyjadą zwycięzcy tegorocznej, XIII edycji „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, największych piłkarskich rozgrywek dla dziesięciolatków w Europie. Najlepsze drużyny Turnieju, w 40-tą rocznicę „zwycięskiego remisu” reprezentacji Polski z Anglią, swoim dopingiem będą próbowały pomóc drużynie selekcjonera Waldemara Fornalika „odczarować” Wembley.

Zanim jednak dzieci i trenerzy zaczną marzyć o nagrodzie, najpierw muszą zgłosić swoje zespoły do rozgrywek. Zapisy do Turnieju potrwają do 31 marca. Drużyny w kategoriach chłopców i dziewcząt do lat 10, mogą zgłaszać trenerzy, nauczyciele i opiekunowie zespołów ze szkół podstawowych oraz Uczniowskich Klubów Sportowych na stronie www.zpodworkanastadion.pl. Główną ideą Turnieju, w którym tylko w 2012 roku uczestniczyło ponad 140 000 dzieci z całej Polski, jest wyłanianie największych piłkarskich talentów oraz promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu. Sponsor i Organizator zgodnie podkreślają, że najważniejsza jest jednak dobra zabawa i możliwość spełniania piłkarskich marzeń dzieci.

Dzieci są najwspanialszą, najlepszą oraz najważniejszą treścią, która wypełnia życie nas wszystkich. Łączą nas one bez względu na światopogląd, wykształcenie czy status społeczny. Za kilka czy kilkanaście lat właśnie te dzieciaki, które mają dzisiaj 10, 8 czy 12 lat, będą grały w reprezentacji Polski. Są przyszłością polskiej piłki. Dlatego turnieje młodzieżowe muszą być odpowiednio zorganizowane. Chcemy je wspierać i pomagać. Polski Związek Piłki Nożnej zawsze jest i chce być tam, gdzie takie rozgrywki są organizowane – powiedział Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, który dał również ważną wskazówkę uczestnikom Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. – Moje pokolenie mogło tylko pomarzyć o warunkach, jakie mają dziś do gry w piłkę dzieciaki. My do wszystkiego musieliśmy dojść sami, a one to mają powszechnie dostępne. Świat się zmienił. Dzieciaki, musicie zdawać sobie sprawę z tego, że piłka to unikalna, fantastyczna i czasem jedyna możliwość osiągnięcia czegoś w życiu. Takich możliwości, jakie daje sport, nie daje żadna inna dziedzina życia – zauważył prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Dariusz Czech, prezes firmy Tymbark, dodaje: – Wizytówką Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, są wyjątkowe emocje i spełnione marzenia setek tysięcy dzieci. Chociaż każdy uczestnik Turnieju będzie miał swoje własne, małe lub wielkie marzenie, to jednak wszystkie połączy to samo: będą szczere, pełne pasji i zawsze towarzyszyć im będzie niezłomna wiara w ich spełnienie. Wyjazd na mecz Anglia – Polska, to wymarzony i najważniejszy mecz dla każdego kibica piłki nożnej. Nasza firma uwielbia spełniać marzenia dzieci, dlatego wierzymy, że będzie to kolejny magiczny wyjazd dla zwycięzców, a być może najlepsze drużyny w kategorii U-10, przyniosą szczęście polskiej reprezentacji w meczu na Wembley, tworząc dla nas wszystkich nową, jeszcze piękniejszą legendę tego stadionu.

Jak wziąć udział?

Zapisy do Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” już trwają. Trenerzy, nauczyciele i opiekunowie mogą zgłaszać do rozgrywek dowolną liczbę drużyn w kategoriach chłopców i dziewcząt. Za udział w rozgrywkach każdej z nich, trenerzy otrzymają nagrodę w postaci koszulki piłkarskiej firmy Jako.

Każdy zespół może liczyć od 6 do maksymalnie 12 zawodników. Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz szczegółowe informacje na temat Turnieju, dostępne są na stronie: www.zpodworkanastadion.pl

Atrakcje

Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, oprócz wspaniałych piłkarskich zmagań oraz niepowtarzalnych emocji, to również wielkie atrakcje i nagrody dla dzieci, a także trenerów. Już za sam udział drużyn w eliminacjach gminnych i powiatowych, trenerzy otrzymają koszulki piłkarskie, a dzieci pamiątkowe dyplomy. Podczas finałów wojewódzkich na wszystkie dzieci czekać będą medale, upominki i dyplomy. W czasie Wielkiego Finału, który jest wyjątkowym piłkarskim świętem, dzieci otrzymają zestawy strojów piłkarskich, a także wiele innych atrakcyjnych nagród. Najlepsza drużyna w kategorii chłopców oraz najlepszy zespół dziewcząt, wzniosą w górę Puchar Tymbarku i wyjadą do Londynu na mecz Anglia – Polska na stadionie Wembley.

 

Harmonogram rozgrywek

Zanim najlepsze drużyny zobaczą w akcji reprezentację Polski w starciu z Anglikami, najpierw będą musiały przejść przez trudne eliminacje, rozpoczynające się od rozgrywek gminnych i powiatowych. Kolejnym etapem będą finały wojewódzkie, gdzie na każdym z 16 finałów, o awans do Wielkiego Finału powalczy kilkaset młodych piłkarzy i piłkarek. Po raz pierwszy w historii Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w rozgrywkach finałowych wezmą udział reprezentacje wszystkich 16 województw. Najlepsi z najlepszych, drużyna chłopców i drużyna dziewcząt, powalczą o Puchar Tymbarku, tytuł Mistrzów U-10 oraz wspomniany wyjazd na mecz Anglia – Polska na stadionie Wembley.

Organizatorem i pomysłodawcą Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem głównym, od siedmiu lat, firma Tymbark. Patronat honorowy nad Turniejem objęli: UEFA Grassroots, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Patronat medialny nad Turniejem objęli: Telewizja Polsat, Trójka – Polskie Radio, Piłka Nożna, Piłka Nożna Plus, Piłka Nożna Junior, Bravo Sport, Gazeta Wrocławska, Dziennik Bałtycki, Głos Wielkopolski, Kurier Lubelski, Dziennik Łódzki, Nowa Trybuna Opolska, Nowiny, Echo Dnia, Express Bydgoski, Kurier Szczeciński, Gazeta Krakowska, Interia.pl, Futbolowo.pl, Interklasa.pl, www.pilkanozna.pl, www.wychowaniefizyczne.pl.

 
Wygrali półfinał PDF Drukuj Email
wtorek, 28 sierpnia 2012 10:16

W piątek 24 sierpnia, w Kluczborku, zakończył się czwarty, a zarazem ostatni obóz półfinałowy Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Drużyna chłopców z Wielkopolski awansowała do Wielkiego Finału, zachowując  tym samym szansę na zdobycie zaszczytnego tytułu Mistrzów w kategorii U-10, słynny już Puchar Tymbarku, a także nagrodę główną – niezapomnianą podróż na mecz reprezentacji Hiszpanii, tegorocznych zwycięzców UEFA Euro 2012.
Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” to największy Turniej dla dziesięciolatków w Europie. Tylko z Wielkopolski do tegorocznej edycji rozgrywek zgłosiło się ponad 13 000 dzieci, a w całej Polsce ponad 140 000. Obok Pucharu Tymbarku oraz tytułu Mistrzów U-10, młodzi piłkarze i piłkarki walczą także o nagrodę główną w postaci wyjazdu na mecz reprezentacji, która wygra Turniej UEFA Euro 2012.
Organizatorem Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem głównym od sześciu lat jest firma Tymbark. Patronat honorowy nad Turniejem objęli: UEFA Grassroots, FIFA Grassroots, UEFA Respect Your Health, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Minister Edukacji Narodowej.

 
Uwaga - konferencja PDF Drukuj Email
wtorek, 13 marca 2012 08:25

Szanowni Państwo

Polski Związek Piłki Nożnej i Wielkopolski ZPN uprzejmie informują, że w dniach 19 marca – 5 kwietnia bieżącego roku, już po raz trzeci, zostanie przeprowadzony cykl konferencji szkoleniowych w ramach Akademii Piłkarskiej Grassroots.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2