Home Z podwórka na stadion
Z podwórka na stadion
Kolejne finały PDF Drukuj Email
czwartek, 17 marca 2016 13:01

Dzieci z Wielkopolski powalczą w finałach wojewódzkich Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” o szansę gry na Stadionie Narodowym

Startują finały wojewódzkie XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Już w dniach 21-23 marca poznamy piłkarskich mistrzów województwa wielkopolskiego w kategorii U-8 oraz zespoły chłopców i dziewcząt w kategoriach U-10 i U-12, które awansują do ogólnopolskiego finału. Dzięki temu staną przed szansą zagrania o Puchar Tymbarku na murawie Stadionu Narodowego w Warszawie.

Więcej…
 
ZAPISY PDF Drukuj Email
czwartek, 03 września 2015 08:17

Szanowny trenerze,

Od dziś możesz już dodawać zawodników do zgłoszonych wcześniej drużyn w ramach XVI edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Możesz to zrobić po adresem: https://www.laczynaspilka.pl/zgloszone-druzyny.html lub logując się na swój profil na stronie www.laczynaspilka.pl, następnie klikając żółty guzik ZGŁOŚ LISTĘ ZAWODNIKÓW.

Przypominamy, że drużyny oraz zawodników możemy zgłaszać tylko do 25 września 2015. Po tym terminie nie będzie to już możliwe.

Jeżeli nie możesz zalogować się na swoje konto w serwisie www.laczynaspilka.pl prosimy o kliknięcie w pierwszej kolejności w link aktywacyjny, który został wysłany drogą mailową podczas zakładania konta. Jeżeli nie możesz znaleźć linku aktywacyjnego -prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub Inne.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości – prosimy o kontakt pod numerami telefonów:
+48 (22) 55 12 324 lub +48 (22) 55 12 226 lub +48 (22) 55 12 327 w godzinach 8:30-16:30

Serdecznie pozdrawiamy,
Komitet Organizacyjny Turnieju

 
XV finał zakończony PDF Drukuj Email
środa, 15 kwietnia 2015 09:36

Po trzech dniach pasjonującej rywalizacji w Grodzisku Wielkopolskim poznaliśmy najlepsze drużyny województwa wielkopolskiego chłopców i dziewcząt w kategoriach U-8, U-10 oraz U-12. W zakończonym finale województwa XV edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” Zwyciężyły drużyny SP 1 Międzychód i ULKS Agro Kluczewo w kategorii U-8, SP 1 Poznań i SP Krobia w kategorii U-10 oraz UKS Śrem i SP Kawnice w kategorii U-12. Zespoły, które zwyciężyły w rozgrywkach U-10 i U-12 będą reprezentować województwo wielkopolskie w finale ogólnopolskim, który obędzie się w dniach 30 kwietnia 2015 – 02 maja 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W finałach wojewódzkich, które odbyły się na obiekcie sportowym Rodan w Grodzisku Wielkopolskim wzięło udział 115 najlepszych drużyn z Wielkopolski. Pierwszego dnia na boiska wybiegły drużyny z kategorii U-12. Do ścisłego finału w grupie chłopców awansowały UKS Śrem i SP 3 Wolsztyn, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem młodych piłkarzy ze Śremu 6:2. Wśród dziewcząt w finale zagrały zespoły SP 45 Poznań i SP Kawnice. Po emocjonującym spotkaniu zwyciężyła drużyna z Kawnic 3:1. W sobotni poranek rywalizację rozpoczęli najmłodsi zawodnicy. W spotkaniu finałowym wystąpili zawodnicy SP 78 Poznań i SP 1 Międzychód. Od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego spotkanie było niesamowicie zacięte, a mecz zakończył się wynikiem 3:2, dla młodych „piłkarzy” z SP 1 Międzychód. Wśród dziewcząt najlepszą drużyną okazały się zawodniczki ULKS Agro Kluczewo. Poniedziałkowe rozgrywki to rywalizacja zawodników i zawodniczek w kategorii U-10. Najlepszą drużyną okazała się szkoła podstawowa nr 1 z Poznania, która pokonała swoich rówieśników z SP Lwówek po serii rzutów karnych 3:1 (w regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2). W rywalizacji dziewcząt najlepszą drużyną okazały się zawodniczki, z SP Krobia, które w finale pokonały zespół ULKS Agro Kluczewo 1:0.

Podczas trzydniowych finałów województwa wielkopolskiego nagrody najlepszym wręczali: Nina Patalon – trenerka reprezentacji Polski do lat 17, Mirosław Jankowski – Dyrektor Sportowy Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, Ryszard Dorożała – Trener Koordynator Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz Maciej Waśkiewicz i Paweł Krupa – koordynatorzy województwa wielkopolskiego XV turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

 

 
Z podwórka na stadion 2015 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 marca 2015 09:10

 

Witam serdecznie,

 

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału województwa wielkopolskiego XV edycji turnieju "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU".

Więcej…
 
XV EDYCJA PDF Drukuj Email
wtorek, 16 września 2014 10:55

Startuje XV edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Do 10 października potrwają zapisy do XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W nadchodzącej edycji największy Turniej piłkarski dla dzieci w Europie zyska nową kategorię wiekową: U-8. Mecze finałowe rozegrane zostaną na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy wyjadą na mecz Reprezentacji Polski.

Trzy kategorie wiekowe

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największa impreza piłkarska dla dzieci w Polsce i w Europie. Tylko w XIV edycji do rozgrywek zgłoszonych zostało ponad 200 tys. dziewcząt i chłopców z całej Polski. Od nowej, XV edycji, Turniej zostanie rozszerzony o dodatkową kategorię wiekową U-8, której rozgrywki finałowe odbędą się na etapie wojewódzkim.Dzięki trzem grupom wiekowym o Puchar Tymbarku będzie mógł zagrać prawie każdy uczeń szkoły podstawowej: U-8 (I klasa), U-10 (II i III klasa), U-12 (IV i V klasa).

– Nasza przygoda z Turniejem „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozpoczęła się 8 lat temu. Przez ten czas wyrósł on na największy Turniej piłkarski dla dzieci nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Od tej edycji o Puchar Tymbarku będzie mógł zagrać niemal każdy uczeń szkoły podstawowej, co stwarza jeszcze większe szanse na odkrycie piłkarskich talentów. Jesteśmy przekonani, że wielu uczestników Turnieju o Puchar Tymbarku będzie stanowić w przyszłości trzon Reprezentacji Polski, z której każdy będzie dumny. I to jest  nasz cel – powiedział Krzysztof Pawiński prezes zarządu Grupy Maspex Wadowice i współwłaściciel firmy Tymbark.

Zapisy

Rozgrywki przeznaczone są dla szkół podstawowych, uczniowskich klubów sportowych oraz 16 Akademii Młodych Orłów. Zespoły w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 oraz 12 mogą zgłaszać nauczyciele oraz trenerzy za pośrednictwem formularza dostępnego na oficjalnej stronie turnieju www.zpodworkanastadion.pl Zapisy do XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” potrwają do 10 października. Za udział każdej drużyny
w rozgrywkach opiekunowie otrzymają koszulkę piłkarską.

Organizacyjnie Puchar Tymbarku jest wielkim zadaniem, ale podchodzimy do niego ze spokojem. Jesteśmy już po spotkaniach z trenerami-koordynatorami, omówiliśmy regulamin imprezy. Chciałbym wyrazić słowa uznania
i podziękować Wojewódzkim Związkom Piłki Nożnej, które bardzo mocno zaangażowały się w ten projekt. Bez nich nie dalibyśmy rady. Liczymy, że w tym roku liczba zawodników, którzy wezmą udział w zawodach, będzie większa niż
w ubiegłym. Czuję, że znów przekroczymy 200 tysięcy! Dla nas, organizatorów, najważniejszy jest uśmiech dzieci, które mają szansę zagrać w finale na Stadionie Narodowym. Dopiero wtedy czujemy, że wykonaliśmy dobrą robotę
– zapewnia Jan Bednarek, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej ds. piłkarstwa amatorskiego.

XIV edycjiTurnieju o Puchar Tymbarku z wielkim zainteresowaniemprzyglądał się selekcjoner Reprezentacji Polski, Adam Nawałka Byłem pod wrażeniem entuzjazmu młodych adeptów piłki nożnej. Mam nadzieję, że dzieciaki nie stracą zbyt szybko tego zaangażowania, bo jest ono fantastyczne! Dzięki takim Turniejom mamy pewność, że z roku na rok będzie przybywało talentów piłkarskich, a co za tym idzie – poziom polskiej piłki będzie się podnosił. Pamiętam, kiedy sam brałem udział w tego typu zawodach. Oczywiście skala wydarzenia była wówczas dużo mniejsza niż teraz, ale i tak bardzo zazdroszczę dzieciakom tego niezwykłego przeżycia. Finał na Stadionie Narodowym jest dla nich spełnieniem marzeń – dodał Adam Nawałka.

Od wielu lat z Turniejem „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” związany jest trener Reprezentacji Polski do lat 21, Marcin DornaOd dłuższego czasu przyglądam się Turniejowi i widzę, że nie tylko liczba uczestników, ale również ranga imprezy rośnie. Dla dzieciaków już sam udział w tych zawodach jest wielkim przeżyciem, przyjemnością i szansą rywalizacji z najlepszymi. Jeśli dodamy do tego to, że finał odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, a ponadto najlepsi zawodnicy wezmą później udział w Letniej Akademii Młodych Orłów, to widzimy, jak wielkie i pozytywne są efekty Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” podkreśla Marcin Dorna, który w wakacje uczestniczył w pierwszym obozie LAMO – Na każdym kroku podkreślamy, że talent to dopiero sygnał, że można rozpocząć ciężką pracę. Sam talent zdiagnozować jest łatwo, dzięki testom i obserwacjom. Później wiele zależy już od podejścia młodych piłkarzy i opieki rodziców. Wszystko to wpływa na poziom i charakter zawodnika. Oby graczy jak najwyższej klasy było w Polsce jak najwięcej – dodał selekcjoner Reprezentacji Polski U-21.  

Mecze finałowe na Stadionie Narodowym

Zwycięzców XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategoriach U-10 i U-12 poznamy 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Decydujące mecze zostaną rozegrane bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski. Mecze finałowe XV edycji będą wyjątkowym i ekskluzywnym wydarzeniem, ponieważ prawo gry na Stadionie Narodowym zarezerwowane jest obecnie tylko dla najlepszych piłkarzy w Polsce: reprezentantów kraju oraz finalistów Pucharu Polski. Trzecia droga przeznaczona jest wyłącznie dla największych talentów piłkarskich w Polsce, czyli finalistów Turnieju o Puchar Tymbarku.

Udział w meczu finałowym rozgrywanym na największym i najpiękniejszym stadionie w Polsce to spełnienie najskrytszych marzeń każdego dziecka, które kocha piłkę nożną. Najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców w kategoriach U-10 i U-12 zagrają na murawie obiektu, na który trzy tygodnie później wybiegną finaliści Ligi Europy UEFA. W kategorii U-8 rozgrywki finałowe rozgrywane będą na etapie wojewódzkim podczas finałów w 16 województwach.

Nowy harmonogram

Od nowej XV edycji zmianie ulega również harmonogram Turnieju. Cały system rozgrywek przeprowadzony zostanie
w przeciągu jednego roku szkolnego – 2014/2015.
Etap gminny i powiatowy rozegrany zostanie jeszcze w 2014 roku,
w miesiącach: październik –grudzień. Finały wojewódzkie odbędą się na przełomie marca i kwietnia 2015 roku, a finał ogólnopolski na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku.

Reprezentacyjne emocje dla najlepszych

Udział w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to co roku wyjątkowa i niezwykle emocjonująca przygoda piłkarska, zarówno dla dzieci jak i trenerów. Zdobywcy Pucharu Tymbarku w kategoriach U-10 i U-12 wyjadą na mecz Reprezentacji Polski, by na żywo przeżyć wyjątkowe emocje towarzyszące grze Biało-Czerwonych. Zwycięzcy kategorii
U-8 otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Na każdym etapie Turnieju na trenerów i dzieci czekają piłkarskie upominki i jedyne w swoim rodzaju emocje sportowe.

Turniej przyszłych Reprezentantów Polski

Pomysłodawcą oraz organizatorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem głównym od ośmiu lat firma Tymbark. Główne cele Turnieju to popularyzacja aktywnego stylu życia wśród uczniów szkół podstawowych, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń.

Podczas swojej 14-letniej historii Turniej był początkiem piłkarskiej przygody dla wielu obecnych reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych: Marcina Kamińskiego, Piotra Zielińskiego, Bartosza Salamona, Tomasza Kędziory, Bartosza Bereszyńskiego, Gracjana Horoszkiewicza, Igora Łasickiego, Karola Żwira, Filipa Jagiełło, Michała Bartkowiaka, oraz Pauliny Dudek.

Patronat honorowy nad Turniejem objęli: UEFA Grassroots, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Szczegółowe informacje o Turnieju znajdują się na stronach:

www.zpodworkanastadion.pl oraz www.pzpn.pl

Dodatkowych informacji udzielają:
Daniel Karaś – osoba odpowiedzialna za Turniej z ramienia firmy Tymbark:

Adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 33 870 84 55, +48 502 195 114

Ewa Szumowska – osoba odpowiedzialna za Turniej z ramienia PZPN:

Adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 22 551 22 26, +48 501 770 043

 

Kontakt z mediami:

Dorota Liszka, Tymbark, adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 33 870 82 04

Aleksander Solnica, PZPN, adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 22 551 22 23

Łukasz Stępniak, magnifiCo, adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 601 893 846

 
PODSUMOWANIE FINAŁU 2014 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 maja 2014 10:43

 

Tegoroczny finał ogólnopolskiego turnieju Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU został rozegrany na początku maja 2014 r. w Warszawie. Województwo wielkopolskie reprezentowane było przez następujące drużyny:

  • U-10 dziewczęta – SP Szczodrzykowo,
  • U-12 dziewczęta – UKS Biskupianka Stara Krobia,
  • U-10 chłopcy – Zjednoczeni Kostrzyn,
  • U-12 chłopcy – UKS Śrem.
Więcej…
 
Finał Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" PDF Drukuj Email
piątek, 09 maja 2014 11:09

TymbaktTablesW Wielkim Finale Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" zagrały cztery reprezentacje województwa wielkopolskiego. W kategorii U-10 zwycięstwo odniosły reprezentacje chłopców z Dolnego Śląska i dziewczynek z Małopolski, a w U-12 najlepsi okazali się młodzi piłkarze z Małopolski oraz zawodniczki z województwa lubelskiego. Finałowe mecze rozegrane zostały 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcy w geście triumfu wznieśli Puchar Tymbarku, a już 12 maja wyjadą do Hamburga na towarzyski mecz Niemcy - Polska.

 
Zapisy Turnieju " Z podwórka na stadion " PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 stycznia 2014 14:09

Rewolucyjne zmiany w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Startuje XIV edycja. W poniedziałek, 20 stycznia, wystartowały zapisy do XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Od tego roku w formule rozgrywek nastąpią duże zmiany. Turniej będzie obejmował kategorie wiekowe U-10 oraz U-12, a najlepsze drużyny z każdego województwa zagrają w finale ogólnopolskim rozgrywanym na Stadionie Narodowym. Zwycięzcy wyjadą na mecz Niemcy – Polska.

Więcej…
 
XIII Finał PDF Drukuj Email
czwartek, 26 września 2013 13:31

 

W dniach od 13-15.09.2013 r. w Gdyni odbył się Ogólnopolski Finał XIII Turnieju Piłki Nożnej ,, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku''.
Więcej…
 
Wielki Finał we wrześniu PDF Drukuj Email
wtorek, 27 sierpnia 2013 10:28

Szanowni Państwo,
Przed nami Wielki Finał Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W dniach 13-15 września Gdynia stanie się piłkarską stolicą Polski. To właśnie tam na stadionie I-ligowej Arki rozstrzygnie się, która drużyna sięgnie po tytuł Mistrza Polski w kategorii U-10, zdobędzie słynny Puchar Tymbarku i wyjedzie w niezwykłą podróż do Londynu, by z trybun stadionu Wembley podziwiać w akcji piłkarzy podczas meczu Anglia – Polska.

W Wielkim Finale Turnieju wezmą udział reprezentacje, zarówno chłopców, jak i dziewcząt, ze wszystkich 16 województw. Trzon tych reprezentacji będą stanowić zawodnicy z zespołów, które zwyciężyły w rozgrywkach na etapie finałów wojewódzkich.

Województwo Dryżyna chłopców Drużyna dziewcząt
Dolnośląskie UKS Gryf Świdnica PSP 21 Olimpijski Wałbrzych
Kujawsko-pomorskie SP 32 Toruń UKS Tęcza Bydgoszcz
Lubelskie SP 43 Lublin UKS Polana Siennica Nadolna
Lubuskie SP Sława MUKS Stilon Gorzów
Łódzkie UKS SMS Łódź SP Reganów
Małopolskie UKS SP 4 Gorlice LUKS „Sobolik” Sobolów
Mazowieckie UKS Unia Warszawa UKS Ząbkovia Ząbki
Opolskie ZSP 2 Prudnik UKS Biała Nyska
Podkarpackie ORLIK Przemyśl AP Stalowa Wola
Podlaskie UKS AP Talent Biały stok SP Brańsk
Pomorskie UKS Jedynka Reda SP Nowy Staw
Śląskie ZS Raków Częstochowa UKS Tygryski Świętochłowice
Świętokrzyskie KKS ASPN Juventa Starachowice UKS Orlęta Bidziny
Warmińsko-mazurskie UKS Rona 03 Ełk LUKS Kormoran Brzydowa
Wielkopolskie SP 13 Poznań UKS Polon Krotoszyn
Zachodniopomorskie SP Szczecin 1 OSP Orzeł Wałcz


W załączeniu szczegóły dotyczące Wielkiego Finału w Gdyni.

W razie pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt.

pozdrawiam serdecznie,

Łukasz Stępniak
senior account manager

m a g n i f i C o
public relations
kom.: +48 601 893 846
tel.: +48 22 115 59 33 NOWY NUMER
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
web: www.magnifiCo.com.pl
Siedziba spółki i Client Service magnifiCo S.A., ul. Wrocławska 10g m. 32, 01-493 Warszawa
NIP: 7010083913, Kapitał zakładowy Spółki: 379 459,30 złotych
KRS: 0000357969, Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
BPH 10-10600076-0000320001248624
P Czy musisz drukować tę wiadomość? Pomyśl o środowisku!!!

 

 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2