Home Aktualności
Aktualności Rozgrywki
Grupy mistrzowskie wiosna 2015 PDF Drukuj Email
wtorek, 16 grudnia 2014 11:23

Podział na grupy mistrzowskie

rozgrywek młodzieżowych wiosna 2015r.

Junior Starszy A1-A2

 

  1. Zjednoczeni Trzemeszno
  2. OTPS Winogrady Poznań
  3. Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
  4. TS Gminy Kamieniec
  5. Warta Śrem
  6. Sparta Szamotuły
  7. Dyskobolia- Intermarche Grodzisk Wlkp.
  8. PSS Junior Koziegłowy

 

Junior Młodszy B1-B2

 

  1. Kotwica Kórnik
  2. Mieszko Gniezno
  3. Orkan Konarzewo
  4. Poznaniak II Aurea Poznań
  5. Tarnovia Tarnowo Podgórne
  6. Lech III Poznań
  7. UKS Dyskobolia grodzisk Wlkp.
  8. Lech IV Poznań

Trampkarz C1

  1. Nielba I Wągrowiec
  2. Lech Poznań
  3. Jarota Jarocin
  4. Błękitni Wronki
  5. Płomień Przyprostynia
  6. Tarnowiak Tarnowo Podgórne
  7. Kopernik Poznań
  8. Nielba II Wągrowiec

Trampkarz C2

  1. Kotwica Kórnik
  2. Unia Swarzędz
  3. UKS Śrem
  4. Warta Poznań
  5. UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
  6. Lipno Stęszew
  7. Huragan Pobiedziska
  8. Lech Poznań

Młodzik D1

  1. Nielba Wągrowiec
  2. AP Błękitni Owińska
  3. SPN Szamotuły
  4. Akademia Reissa I Poznań
  5. UKS I Śrem
  6. Lech Poznań
  7. Oranje Sport Poznań
  8. Przemysław Poznań

Młodzik D2

  1. Polonia Środa Wlkp.
  2. Mieszko Gniezno
  3. Warta Poznań
  4. AP Błękitni Owińska
  5. Akademia Reissa Poznań
  6. UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
  7. UKS I Śrem
  8. SPN Szamotuły

Orlik E1

  1. Lech III Poznań
  2. Akademia Reissa I Poznań
  3. Lech I Poznań
  4. Akademia Reissa III Poznań
  5. Oranje Sport Poznań
  6. Koziołek Poznań
  7. Wełna Rogoźno
  8. NAP Nowy Tomyśl

Orlik E2

  1. Szkoła Futbolu Gniezno
  2. Koziołek Poznań
  3. Akademia Reissa II Poznań
  4. Błękitni II Owińska
  5. Warta Poznań
  6. Lech I Poznań
  7. Suchary Suchy Las
  8. Lech II Poznań

Żak F1 gr. I

  1. Orlik Mosina
  2. UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
  3. Polonia Środa Wlkp.
  4. Salos Poznań

Żak F1 gr. II

  1. Lech I Poznań
  2. AP Błękitni II Owińska
  3. Suchary Suchy Las
  4. KS Canarinhos II Skórzewo

Żak F1 gr. III

  1. Poznaniak Aurea Poznań
  2. Akademia Reissa Poznań
  3. Warta Poznań
  4. Chrobry Gniezno

Żak F2

  1. Lech I Poznań
  2. KS Canarinhos Skórzewo
  3. Akademia Reissa I Poznań
  4. Polonia Środa Wlkp.

 

 
Puchar Polski PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 grudnia 2014 13:47

W dniu 05.12.br. w siedzibie Wielkopolskiego ZPN

odbyło się losowanie 1/4 finału Pucharu Polski

strefy poznańskiej, w wyniku, którego ustalone

zostały pary:

1. Polonia Środa Wlkp. - Unia Swarzędz

2. Korona Bukowiec - Sparta Oborniki

3. Lech Oldboye Poznań - Lech II Poznań

4. Warta Międzychód - Warta Poznań

Mecze rozegrane zostaną 14.03.2015r. g. 14.00.

 
Grupy Żak F1 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 listopada 2014 11:55

Wydział Gier i Ewidencji oraz Pion Szkolenia informuje, że w rozgrywkach Żak F1 rozgrywki prowadzone są systemem turniejowym. W związku z powyższym po rundzie jesiennej utworzone zostaną trzy grupy mistrzowskie po cztery zespoły razem 12 (10 zespołów z pierwszych miejsc w grupie i dwa zespoły z drugich miejsc z najlepszym bilansem punktowym i bramkowym).

Na koniec rozegrany zostanie jeden turniej finałowy 4 zespoły o tytuł mistrza Żak F1 (3 zespoły z pierwszych miejsc w grupie i jeden zespół z drugiego miejsca z najlepszym bilansem punktowym i bramkowym). Losowanie grup mistrzowskich odbędzie się 05 grudnia 2014r. o godz. 17.00 w siedzibie Wielkopolskiego ZPN.

 
Awanse do grupy mistrzowskiej PDF Drukuj Email
środa, 01 października 2014 11:25

Wydział Gier i Ewidencji oraz Pion Szkolenia Wielkopolskiego ZPN informują, że awans do grupy mistrzowskiej (8 zespołowej) w rozgrywkach Orlików E1 (10 zespołów) i Żaków F1(10 zespołów) w strefie poznańskiej uzyskują zespoły z najlepszym dorobkiem punktowym.

Przy równej ilości punktów awans uzyskuje zespół:

  • z korzystniejszą różnicą bramek zdobytych i straconych w grupie
  • przy dalszej równości większa ilość bramek strzelonych na wyjeździe

W przypadku rezygnacji zespołu od 1 do 8 z awansu, do grupy mistrzowskiej może awansować zespół z miejsca 9, a następnie z miejsca 10.

 
Zmian w regulaminach rozgrywek na sezon 2014/2015 PDF Drukuj Email
środa, 01 października 2014 10:52

wlkpzpn infos

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podaje do wiadomości następujące zmiany w regulaminach rozgrywek na sezon 2014/2015 które obowiązują od dnia 26 września 2014 r. Wszystkich zaiteresowanych zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią komunikatu. Pobierz plik.

 
TERMINARZE PDF Drukuj Email
wtorek, 02 września 2014 09:45

Wydział Gier i Ewidencji Wlkp. ZPN w Poznaniu informuje, że zakończono operację tworzenia terminarzy na sezon 2014/2015. Nie będzie wysyłanych terminarzy tzw. papierowych. Uprasza się o sprawdzanie na stronie www.wzpn.poznan.pl aktualnych terminów. Przypominamy, że aby odświeżyć stronę należy użyć przycisku F5. UWAGA: nastąpiły zmiany zespołów w grupach. Do klubów zarejestrowanych w systemie Extranet, system automatycznie wysyła dokonane zmiany na adres administratora systemu w klubie. Kluby niezarejestrowane w systemie Extranet zobowiązuje się do sprawdzania aktualnych terminów na stronie Wlkp. ZPN. Za terminy podawane na innych stronach internetowych Wlkp. ZPN nie odpowiada.

 
Terminarze PDF Drukuj Email
wtorek, 26 sierpnia 2014 08:36

W związku z dużymi zmianami w działaniu systemu Extranet związanymi z tworzeneim terminarzy Wydział Gier i Ewidencji informuje, że ostateczne terminarze winny zostać wprowadzone do 2.09.br. Rozrywki młodzieży rozpoczynają się 5/6/7.09. br. Uwagi dotyczące teminarzy prosimy wnosić po ukazaniu się godzin w danym terminarzu, a nie po ukazaniu się wstępnego terminarza bez godzin. Za utrudnienia z góry przepraszamy.

 
Baraże Kl. Okręgowa PDF Drukuj Email
środa, 18 czerwca 2014 18:25

Baraże o utrzymanie się w Klasie Okręgowej strefy poznańskiej rozgrywać będą zespoły, które zajęły 12 miejsce. Gospodarzem pierwszego meczu będzie zespół z grupy zachodniej. Mecze rozegrane zostaną: 25.06. i 28.06.br. 

 
Rozgrywki młodzieżowe PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 maja 2014 14:09

Wydział Gier i Ewidencji oraz Pion Szkolenia informuje, że w strefie poznańskiej rozgrywki Żaków F1 - 2006 i F2 - 2007 prowadzone będą w grupach w formie turniejów. Najlepsze zepoły po jesieni, wiosną będą tworzyły grupy  ilniejsze. Natomiast rozgrywki od kategorii Orlik E2 - 2005 do Juniorów A1-A2 - 1996 systemem ligowym mecz i rewanż jesienią, i w nowych grupach mecz i rewanż wiosną. Najlepsze zepoły po jesieni, wiosną będą tworzyły grupy silniejsze.

 
Puchar Polski strefa poznańska PDF Drukuj Email
piątek, 04 kwietnia 2014 17:05

W siedzibie Wielkopolskiego ZPN odbyło się losowanie rozgrywek 1/2 finału Pucharu Polski strefy poznańskiej, w którym uczestniczyli przedstawiciele zainteresowanych klubów, ustalone zostały pary:

  1. Unia Swarzędz - Polonia Środa Wlkp.
  2. Oldboye Lecha Poznań - Lech II Poznań

Mecze rozegrane zostaną w dniu 23.04.2014r. o godz. 17.00. Finał rozegrany zostanie 14.05.2014r. w Swarzędzu.

 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3